Zadavatelem microsite je firma Vinárna a penzion U LangrůKomfortní ubytování v rodinném wellness hotelu pod Pálavskými vrchy

Rodinný hotel U Langrů v Dolních Věstonicích poskytuje ubytování v komfortním hotelu s vlastním wellness centrem, kde můžete relaxovat v soukromé vířivé vaně, masážní zóně či finské sauně.Plánujete dovolenou v oblasti Pálavy a chcete si kromě degustací ve vinných sklípcích dopřát i pořádnou dávku relaxace ve wellness? V tomto případě neváhejte a rezervujte si ubytování v rodinném wellness hotelu U Langrů v Dolních Věstonicích pod Pálavskými vrchy. Náš hotel hostům poskytuje nejen komfortní ubytování, ale i klid a odpočinek v našem vlastním hotelovém wellness centru.

V rámci našeho relax-wellness centra můžete navštívit soukromou vířivou vanu v podobě dřevěného sudu, finskou saunu a v letních měsících mají hosté k dispozici navíc i venkovní bazén. Za návštěvu také stojí naše masážní zóna, kde si můžete vybrat z několika typů relaxačních či energických masáží.

Co se týče samotného ubytování, každý z pokojů má dispozici vlastní sociální zařízení a je vybaven TV, ledničkou a hosté mají přístup k Wifi připojení zdarma. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Hosté se navíc mohou stravovat v hotelové restauraci s vinárnou

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stylová restaurace a vinárna v moravském stylu – tradiční moravská ...

Stylová restaurace a vinárna v moravském stylu – tradiční moravská ...

Tradiční moravské pokrmy i kulinářské výtvory moderní gastronomie se sklenkou moravského vína si můžete vychutnat ve stylové moravské restauraci a vinárně U Langrů v Dolních Věstonicích.


Školení, teambuilding, konference, firemní večírky a akce - wellness ...

Školení, teambuilding, konference, firemní večírky a akce - wellness ...

To pravé místo na Pálavě pro uspořádání školení, teambuildingu, konferencí a firemních večírků a akcí je Wellness rodinný hotel U Langrů v Dolních Věstonicích.


Wellness centrum s masážemi v Dolních Věstonicích- pobytové balíčky v ...

Wellness centrum s masážemi v Dolních Věstonicích- pobytové balíčky v ...

Relax a odpočinek si vychutnáte v rodinném wellness hotelu U Langrů v Dolních Věstonicích. Poskytujeme výhodné pobytové balíčky se vstupem do našeho wellness centra s masážemi.