Microsite byla vložena dne:07.04.2019
ID microsite: 140646, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o.

Sanace a opravy železobetonových konstrukcí, průmyslových objektů

Sanaci železobetonových konstrukcí, opravy a rekonstrukce mostů, průmyslových objektů, povrchovou ochranu ocelových konstrukcí provádí REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o.

REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o., sanace a opravy železobetonových konstrukcíREKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o., sanace průmyslovách objektů, budov, mostů schodišťREKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o., sanace kovových kontrukcí, schodišť, stadionů

Vlastníte či spravujete železobetonové konstrukce? O tyto prvky je zapotřebí se starat a v případě jakéhokoliv poškození přijat opatření nápravy. S tím Vám pomůže naše společnost REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Zaměřujeme se na sanaci železobetonových konstrukcí, skeletů průmyslových objektů, mostů a lávek, konstrukcí tribun sportovišť, schodišť, jeřábových drah či plavebních komor. Provádíme opravy a rekonstrukce ČOV, nádrží, jímek, vodojemů. K naší práci patří i povrchová ochrana železobetonových a ocelových konstrukcí, hydroizolace a těsnění bazénů. Stavební systémy realizujeme stavební chemií a sanačními hmotami od kvalitních a osvědčených dodavatelů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY