Microsite byla vložena dne:26.03.2019
ID microsite: 140550, počet zhlédnutí:  9

Mateřská škola s logopedickou poradnou v Libině na Šumpersku

Mateřská škola v Libině v okrese Šumperk, s logopedickou poradnou, zdravým životním stylem, zájmovými kroužky keramikou, plaváním, angličtinou působí pozitivně na rozvoj dítěte.

Mateřská škola Libina, okres Šumperk, příspěvková organizaceMateřská škola s logopedickou poradnou v Libině na ŠumperskuMŠLibina, okres Šumperk, rozvoj dětí předškolního věku, aktivity, zdravý životní styl

Máte malé dítě a zvažujete jakou mateřskou školu bude navštěvovat? Toto důležité rozhodnutí Vám můžeme usnadnit. Zapište jej do Mateřské školy Libina, okres Šumperk, příspěvková organizace.
Působení na osobnost člověka v předškolním věku je velmi důležité a má to dopad na celý následující život jedince. V naší školce vystudovaní pedagogičtí pracovníci podněcují děti v různých směrech a snaží se je vést ke zdravému životnímu stylu. Děti své zájmy a dovednosti rozvíjí v kroužcích jako hra na flétnu, kreativní dílny, keramika, výtvarka, plavání, angličtina. Zřizujeme i logopedickou poradnu pro nápravu řeči dětí v MŠ.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY