Microsite byla vložena dne:06.03.2019
ID microsite: 140373, počet zhlédnutí:  8
Zadavatelem microsite je firma

GF Machinery s.r.o.

Stroje a linky pro zpracování technických vláken, vývoj, výroba

Jednoúčelové stroje pro zpracování skleněných vláken, fólií a tkanin, potiskovací, formátovací, řezací, pokládací a úpravářské linky vyvíjí a konstruuje společnost GF Machinery s.r.o., Brno.

GF Machinery s.r.o., potiskovací stroje na fólie a tkaninyGF Machinery s.r.o., jednoúčelové linky na laminaci, potisk, sekáníGF Machinery s.r.o., jednoúčelové stroje na zpraování, formátování a řezání skelných vláken a tkanin

Podnikáte v průmyslovém odvětví pro zpracování technických vláken? Zajisté ke své činnosti potřebujete kvalitní stroje. Ty Vám vyrobí a dodá naše společnost GF Machinery s.r.o., sídlící v Brně. Specializujeme se na vývoj a konstrukci jednoúčelových strojů a linek pro zpracování skleněných vláken, fólií a tkanin. Zhotovujeme kvalitní stroje jako cívečnice, potiskovací, formátovací, řezací, převíjecí, laminační, pokládací, rovingové linky, linky na sekání skleněného vlákna, úpravářské linky a sušárny kokonů. Vytváříme a testujeme i speciální prototypy dle přání a požadavků zákazníka. Návrhy linek realizujeme v systému 3D Solidworks.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY