Microsite byla vložena dne:21.02.2019
ID microsite: 140282, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

Sportovní klub Jihlava, z.s.

Sportovní klub Jihlava s areálem házené, hokejbalu, stolního tenisu, volejbalu

Sportovní areál pro účely házené, volejbalu i stolního tenisu naleznete pod Sportovním klubem Jihlava, z.s. Přijďte si zahrát některý z kolektivních sportů a naplňte tak smysluplně Váš volný čas.

Sportovní klub Jihlava s pěti sportovními areály a halouAreále házené, hokejbalu, stolního tenisu i volejbaluNeprofesionální sportovní oddíly s dlouhou tradicí

Patříte mezi milovníky sportu?

Sportovní klub Jihlava, z.s. je spolek sportovních nadšenců, který pod sebou sdružuje více jak dvacet neprofesionálních sportovních oddílů. Již více jak sto let se aktivně pohybujeme na poli sportu, ke kterému se snažíme připoutat celé generace počínaje těmi nejmladšími. Aktuálně provozujeme pět sportovních areálů, jako jsou Sportovní hala, Areál házené, hokejbalu, stolního tenisu a v nespolední řadě i volejbalu. Součástí našeho sportovního vyžití je také neméně důležitý Lyžařský areál Čeřínek či Loděnice U Českého mlýna, kde se mohou realizovat příznivci zimních a vodních sportů. Využít můžete rovněž pronájem sportovišť a haly pro účely soustředění, teambuildingu či pořádání nejrůznějších kulturních akcí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY