Zadavatelem microsite je firma ATOM UB, s.r.o. Lékárna U kašnyHomeopatická lékarna - prodej homeopatik včetně odborného poradenství

Lékárna U kašny Uherský Brod je i homeopatická lékárna - zakoupíte zde nejen běžná léčiva, ale zaměřujeme se i na prodej homeopatik. Klientelu máme v regionu Uherské Hradiště.V Lékárně U kašny v Uherském Brodě najdete nejen široký sortiment léčiv, zdravotnických potřeb a doplňků stravy, ale zaměřujeme se také na prodej homeopatik. Patříme mezi homeopatické lékárny v regionu Uherské Hradiště. Poskytujeme i odborné poradenství při léčení homeopatickými způsoby.

Homeopatika ovlivní průběh chřipkových onemocnění, bolesti hlavy, krku, kašel, rýmu, zánět ucha i dalších příznaků nemoci. Mají pozitivní vliv na vitalitu a rychlejší uzdravení.

Prodej:
- léky na předpis i bez receptu
- doplňky stravy
- homeopatika
- léky pro alergiky
- zdravotnické potřeby
- zdravotní obuv
- léčebná kosmetika
- dětská kosmetika
- kojenecká výživa.

Provozovatelem je společnost ATOM UB s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ortopedická obuv, biomechanická zdravotní obuv z lékárny

Ortopedická obuv, biomechanická zdravotní obuv z lékárny

Přijďte si vybrat zdravotní obuv do lékárny U kašny v Uherském Brodě. Na prodej je u nás jak ortopedická obuv Santé, tak biomechanická obuv Hanák.


Individuální příprava léků, mastí, očních kapek - léky na míru, dle receptu

Individuální příprava léků, mastí, očních kapek - léky na míru, dle receptu

Lékárna U Kašny se zabývá individuální přípravou léků, mastí, kapek. Pro konkrétního pacienta připravíme léky na míru dle receptu. Klientelu máme převážně z okolí Uherského Brodu a Uherského Hradiště.
>
>