Zadavatelem microsite je firma Lékárna Na Náměstí Ing. Ladislav BradaLékárna Na Náměstí Šluknov, lékárenská péče, odborné poradenství, léky na předpis, volně prodejné léky, e-shop

Již od roku 1997 můžete ve Šluknově využít služby Lékárny Na Náměstí. Zákazníkům nabízíme komplexní lékárenskou péči vč. odborného poradenství. Provozujeme také e-shop http://www.lekarna-sluknov.cz.Již od roku 1997 můžete ve Šluknově využít služby naší Lékárny Na Náměstí. Zákazníkům nabízíme komplexní lékárenskou péči včetně odborného poradenství. Součástí námi nabízeného sortimentu jsou léky na lékařský předpis i volně prodejné léky. Dále nabízíme velký výběr výživových přípravků (doplňky stravy, vitamíny, bylinné kapky, minerály, aj.), péče o tělo (detoxikace, drobná poranění, dutina ústní, imunita, kosti a klouby, kožní problémy, aj.), zdravotní pomůcky (náplasti, rehabilitace, desinfekce) a mnohem více. Náš sortiment si můžete také objednat na e-shopu: http://www.lekarna-sluknov.cz.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lékárna ve Šluknově, léky, kvalitní zdravotní pomůcky a přírodní ...

Lékárna ve Šluknově, léky, kvalitní zdravotní pomůcky a přírodní ...

Lékárenskou péči na té nejvyšší úrovni Vám poskytne Lékárna Na Náměstí Ing. Ladislav Brada ležící v nejsevernější české obci Šluknov. Ochotně Vám poradíme a doporučíme ten nejvhodnější preparát.