Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kina

HOKO-VH s.r.o.

Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kinaZadavatelem microsite je firma HOKO-VH s.r.o.Dodávky, montáž stupňů hlediště divadla, kinosálu a úpravy stávajících hledišť

Společnost HOKO-VH s.r.o. z regionu Uherské Hradiště zajišťuje dodávky a montáž stupňů hlediště pro divadla či do kinosálu. Jde o nové realizace i stavební úpravy stávajících hledišť.Při rekonstrukci divadla či kinosálu jde nejen o nová křesla, ale často o kompletní stavební úpravy stávajícího hlediště. Dodávky, montáž nových i stávajících hledišť sálů zajišťuje společnost HOKO-VH s.r.o. z regionu Uherské Hradiště

Provedeme montáž nových stupňů hlediště, výměny křesel a zajistíme i dodávku osvětlení schodů, pokládku koberců a další související práce. Předáváme kompletně zrekonstruovaný prostor kina či divadla.

Zdarma poskytujeme odborné konzultace.
Po domluvě a zaměření sálu vypracujeme individuální plán rozmístění křesel.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Společnost HOKO-VK s.r.o. z regionu Uherského Hradiště, se zabývá konstrukcí, výrobou, montáží a servisem vybavení pro vysoké školy. Vyrobíme na zakázku sedadla a křesla do posluchárny, auly, učebny.


Křesla do kina, divadla za akční ceny - výprodej skladových zásob

Křesla do kina, divadla za akční ceny - výprodej skladových zásob

Společnost HOKO-VH s.r.o. z Vlčnova u Uherského Hradiště vyrábí křesla do kina, divadla. Využijte výprodej, vybraná křesla pořídíte za akční ceny. Zajistíme i montáž a servis.
>
>