Zakázková výroba požárních uzávěrů otvorů – protipožární dveře, okna, stěny

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Zakázková výroba požárních uzávěrů otvorů – protipožární dveře, okna, stěnyZadavatelem microsite je firma VKV-MARKET, spol. s r.o.Ocelová okna pro industriální architekturu - výroba replik památkově chráněných oken v historických budovách

VKV-MARKET, spol. s r.o. se mimo jiné věnuje výrobě památkově chráněných oken v historických budovách a díky nové řadě izolovaných ocelových profilů má technologii k přesné výrobě replik oken.Nová profilová řada izolovaných ocelových profilů ARTE od společnosti Jansen se využívá především pro industriální architekturu a také k výrobě přesných replik památkově chráněných oken v historických budovách.

Jedná se o nejštíhlejší ocelové profily s přerušeným tepelným mostem na trhu a naše společnost VKV-MARKET, spol. s r.o. využívá těchto technologií k rekonstrukci památkových oken a k pořízení přesných replik.
Extrémní štíhlost profilů umožňuje vyrobit přesné repliky oken v historických či sakrálních budovách a sestavit lze okna s otvíráním ven i dovnitř a v provedení sklopné či výklopné.

Jako firma věnující se zakázkové výrobě dveří, oken a stěn, vyrábíme repliky památkově chráněných oken do historických budov, které splní veškeré požadavky a parametry potřebné k dokonalé replice okna a zároveň zajistí správnou funkčnost všech potřebných vlastností.

Zajistíme vám kompletní servis výroby a umístění oken na historické budovy. Spolehnout se můžete na profesionální přístup při každé práci a naše pracovní zkušenosti můžete pozorovat na historických budovách nejen v Opavě nebo Olomouci.

Všechny naše výrobky jsou certifikovány dle zákona č. 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky v platném znění.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických ...

Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických ...

Profilová řada izolovaných ocelových profilů ARTE k výrobě přesných replik památkově chráněných oken pro industriální architekturu a také pro využití i v občanské výstavbě.


Charakteristiky vlastností požární odolnosti požárních uzávěrů

Charakteristiky vlastností požární odolnosti požárních uzávěrů

VKV-MARKET, spol. s.r.o. je specialistou na dodávku a montáž protipožárních ocelových dveří a stěn aby jste mohli chránit svůj domov, kancelář či velkosklad proti ohni a jeho ničivým účinkům.


Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – ...

Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – ...

VKV-MARKET, spol. s.r.o. je specialistou na výrobu a instalaci industriálních oken do továrních hal, loftových bytů a dalších objektů. Okenní konstrukce s extrémně štíhlou šířkou ocelových profilů.


Požární dveře – odborná zakázková výroba protipožárních otvorů

Požární dveře – odborná zakázková výroba protipožárních otvorů

Specialisté ze společnosti VKV MARKET spol. s r.o. zajišťují zakázkovou výrobu požárních uzávěrů, protipožárních ocelových nebo dřevěných dveří, oken a stěn vše podle jasně požadovaných norem.


Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové

Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové

Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové, vchodové, prosklené i plné, výrobu, dodávku, montáž a servis realizuje VKV-MARKET, spol. s r.o., Opava.