Microsite byla vložena dne:26.11.2018
ID microsite: 137683, počet zhlédnutí:  32
Zadavatelem microsite je firma

Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

Vstřikování plastů, plastové komponenty pro světlomety automobilů

Vstřikování plastů pro automobilový průmysl, výrobu a dodávku plastových komponentů pro přední a zadní světlomety s bezpečnostními a designovými prvky realizuje Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s., výroba plastových komponentů pro světlomety automobilůKnoflíkářský průmysl Žirovnice a.s., vstřikování plastů, realizace předních a zadních světlometů do autKnoflíkářský průmysl Žirovnice a.s., bezpečnostní a designové světla aut, plastové komponenty

Podnikáte v automobilovém průmyslu a chcete pro své vozy ty nejkvalitnější plastové komponenty? Tyto díly pro Vás zajistí naše společnost Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s., sídlící v okrese Pelhřimov. Specializujeme se na výrobu plastových komponentů pro světlomety automobilů. Díly pro světové automobilky jako BMW, Audi či Mercedes-Benz, zhotovujeme technikou vstřikování plastů. Světelnou techniku vyrábíme jak pro přední, tak zadní světlomety, které realizujeme na zakázku, dle požadavků a návrhů klienta. Vyhotovujeme světla dle bezpečnostních požadavků, ale i s designovými prvky. Neváhejte a kontaktujte nás, spokojení zákazníci jsou naší prioritou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Manžetové, ozdobné i kovové knoflíky, kravatové spony pro galanterie a bižuterie, e-shop

Manžetové, ozdobné i kovové knoflíky, kravatové spony pro galanterie a ...

Knoflíky pro oděvní a módní průmysl vyrábí společnost Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. z okresu Pelhřimov. Široký sortiment pracovních a módních spon, brzdiček i koncovek.

Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.