Microsite byla vložena dne:18.02.2020
ID microsite: 158225, počet zhlédnutí:  68
Zadavatelem microsite je firma

Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

Manžetové, ozdobné i kovové knoflíky, kravatové spony pro galanterie a bižuterie, e-shop

Knoflíky pro oděvní a módní průmysl vyrábí společnost Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. z okresu Pelhřimov. Široký sortiment pracovních a módních spon, brzdiček i koncovek.

Manžetové, ozdobné i kovové knoflíkyKnoflíky pro galanterie a bižuterie, Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.Dámské kabátové olivy i kravatové spony, e-shop

Knoflíky nejrůznějších druhů vyrábí společnost
Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. nacházející se v okresu Pelhřimov.

Pro naše zákazníky máme k dispozici bohatý sortiment knoflíků, jež dodáváme pro oděvní a módní průmysl, do galanterií i bižuterií. Zaměřujeme se na výrobu manžetových, ozdobných i kovových knoflíků, módních spon, brzdiček i koncovek. Z našich produktů si dále můžete vybrat z pestré palety knoflíků mysliveckých i rybářských vzorů, dámských kabátových oliv včetně kravatových spon nejrůznějších barev. Veškeré knoflíky u nás vyrábí zkušení a kvalifikovaní mistři soustružníci, kteří jsou zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vstřikování plastů, plastové komponenty pro světlomety automobilů

Vstřikování plastů, plastové komponenty pro světlomety automobilů

Vstřikování plastů pro automobilový průmysl, výrobu a dodávku plastových komponentů pro přední a zadní světlomety s bezpečnostními a designovými prvky realizuje Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.

Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
Galanterie
E-shop, Výroba