Zadavatelem microsite je firma Obec PřítlukyObec Přítluky, vesnice na Pálavě, kulturní život a turistika

Obec Přítluky a Nové Mlýny se nachází na Pálavě v okrese Břeclav. Vesnice s bohatým kulturním, společenským a turistickým životem, rozhlednou, kostelem a přírodními krásami.Toužíte poznat krásy jižní Moravy? Zavítejte tak do vinařské obce Přítluky, která se rozléhá podél řeky Dyje v okrese Břeclav. Vesnice se skládá ze dvou částí Přítluky a Nové Mlýny, které se nachází částečně v CHKO Pálava a na březích Dolní Novomlýnské nádrže.
Pálavská oblast je významná svým bohatým kulturním a společenských životem. Ve vsi se konají místní lidové akce jako krojové hody, košty vína, dny otevřených sklepů, dětské dny.
Vyznavači turistiky si zde zajisté přijdou na své. Oblast je protkána značenými trasami, po kterých když se vydáte můžete navštívit rozhlednu Maják a prohlédnout si z výšky zdejší rozmanitou krajinu. Dále se můžete vydat ke kostelu sv. Markéty či NPR Křivé jezero.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Přítluky, rekreační oblast v dosahu Novomlýnských nádrží

Obec Přítluky, rekreační oblast v dosahu Novomlýnských nádrží

Obec Přítluky, rekreační a turistická oblast poblíž Novomlýnských nádrží, CHKO Pálava a Lednicko-valtického areálu. Turistické cesty, vodní sporty, vinařství, kultura a folklor je naší součástí.
>
>