Obec Přítluky, rekreační oblast v dosahu Novomlýnských nádrží

Obec Přítluky, rekreační a turistická oblast poblíž Novomlýnských nádrží, CHKO Pálava a Lednicko-valtického areálu. Turistické cesty, vodní sporty, vinařství, kultura a folklor je naší součástí.


Obec Přítluky a Nové Mlýny, okres Břeclav, turistika, cyklistika, vodní sporty
Obec Přítluky se skládá ze dvou nepropojených částí, a to Přítluky a Nové Mlýny. Malebnou obec naleznete ve vinařské oblast jižní Moravy v okrese Břeclav. Naše obec je velmi zajímavá pro turisty, rekreanty a sportovce, jelikož se nachází na březích Novomlýnských nádrží a část katastrálního území sahá do CHKO Pálava a NPR Křivé jezero. Cyklisti se mohou projet po značených cyklotrasách kolem nádrží a pak přes Přírodní park Niva Dyje zavítat do Lednicko-valtického areálu. V samotné obci se nachází kostel sv. Markéty, vinařství s penzionem. Kultura a folklor je neodmyslitelnou součástí naší obce. Přijeďte se k nám podívat a přesvědčte se sami o krásách naší oblasti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Obec Přítluky, vesnice na Pálavě, kulturní život a turistika

Obec Přítluky, vesnice na Pálavě, kulturní život a turistika
Obec Přítluky a Nové Mlýny se nachází na Pálavě v okrese Břeclav. Vesnice s bohatým kulturním, společenským a turistickým životem, rozhlednou, kostelem a přírodními krásami.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Obec Přítluky
WEBOVÁ STRÁNKA
Obec Přítluky
www.pritluky.cz
Adresa

Adresa

Obecní 11
Přítluky 691 04

info@pritluky.cz
+420 519 349 303


Najdete nás také zde:

ARES
captcha