Zadavatelem microsite je firma ABAPO trade, s.r.o.Elektrická polohovací lůžka, antidekubitní matrace - prodej, pronájem, půjčovna

Společnost ABAPO trade Zlín je prodejce a půjčovna zdravotnických potřeb. Máme na prodej elektrická polohovací lůžka i antidekubitní matrace. Pronájem je možné domluvit krátkodobě i dlouhodobě.Pro pacienty ve zdravotnickém, pečovatelském zařízení i v domácím ošetřování je možnost zvýšit úroveň pohodlí pacienta využitím polohovací postele a antidekubitní matrace. Elektrická polohovací lůžka i speciální matrace je možné pořídit u firmy ABAPO trade, s.r.o. Zlín. Jsme prodejci zdravotnických potřeb, fungujeme i jako půjčovna pro zájemce v lokalitě Zlínský kraj.

Pronájem polohovacího lůžka i andidekubitní matrace je možné domluvit dlouhodobě i krátkodobě.


Elektricky polohovatelné lůžko se snadno ovládá pomocí manuálního ovladače. Plynule elektricky lze nastavit zádovou a spodní část lamelového roštu. Bočnice lůžka se dají také spouštět. Maximální zatížení 165 kg.
K lůžku je možné pronajmout i antidekubitní matraci CLINIC s potahem SAFR.

Pěnová antidekubitní matrace je navržena pro prevenci a léčbu pacientů se středním rizikem vzniku dekubitů. Dodáváme ji s paropropustným potahem SAFR - antialergický, antibakteriální, lze prát do teploty 95°C.
Vlastnosti:
- paroprodyšnost, stálost, vodoodpudivost.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>