Zadavatelem microsite je firma JIRSA TRANS s.r.o.Nákladní autodoprava tuzemská i zahraniční, kamiony, návěsy low-deck, dodávky

Přepravu zboží v rámci celé Evropské unie Vám zajistí společnost JIRSA TRANS s.r.o. z Říčan u Prahy. Bohatý výběr vozů podle velikostí, od dodávek až po velkoobjemové kamionové soupravy.Hledáte spolehlivého dopravce Vašeho zboží?

JIRSA TRANS s.r.o. je společnost s mnohaletými zkušenostmi, která se zabývá nákladní autodopravou, kterou provozuje nejen po celé České republice, ale i v rámci Evropské unie. U nás si můžete vybrat z bohaté nabídky vozů různých velikostí, od pick-upů přes dodávkové vozy až po velkoobjemové kamionové soupravy low-deck. V našem vozovém parku v Říčanech se nachází pouze kvalitní a pravidelně servisovaná nákladní auta, kamiony a návěsy, které pečlivě kontrolujeme, aby byly vždy připraveny na cestu bez nejmenších závad. Tuzemskou i zahraniční přepravu zboží, a to i včetně balíkových služeb, zajišťujeme pro menší i větší firmy, ojediněle i pro soukromé osoby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přeprava zboží, autodoprava nákladní, dodávková, kamionová v rámci EU

Přeprava zboží, autodoprava nákladní, dodávková, kamionová v rámci EU

Přepravu zboží, autodopravu nákladní, dodávkovou, kamionovou do 18 tun či velkoobjemovou low-deck na území ČR a EU zajišťuje společnost JIRSA TRANS s.r.o., sídlící v Říčanech.
>
>