Microsite byla vložena dne:07.10.2018
ID microsite: 133214, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

Prototypa-ZM, s.r.o.

Balistická měřicí zařízení pro zbraně a střelivo, výroba, zkušebna

Balistická měřicí zařízení pro zkoušení střeliva, zbraní a ochranných prostředků, zkušebna, výzkum, vývoj, výrobu realizuje společnost Prototypa-ZM, s.r.o., Brno.

Prototypa-ZM, s.r.o., Brno, výroba, vývoj a výzkum balistických měřicích systémů a zařízeníPrototypa-ZM, s.r.o., Brno, balistická měřicí zařízení pro zkoušení střeliva, zbraní a ochranných prostředkůPrototypa-ZM, s.r.o., Brno, testování přesnosti a funkčnosti zbraní, rychlosti střeliva

Vyrábíte zbraně nebo pracujete ve zbrojním průmyslu? V této oblasti je zapotřebí dbát na přesnost a bezpečnost. A proto je nutné zbraně a střelivo řádně ozkoušet. S tím Vám jistě pomůže naše společnost Prototypa-ZM, s.r.o., sídlící v Brně. Zaměřujeme se na výzkum, vývoj a výrobu balistických měřicích systémů a zařízení pro zkoušení nábojů, zbraní a ochranných prostředků. Produkty pro testování střeliva do loveckých, sportovních nebo vojenských zbraní měří tlak v komoře, akční čas, rychlost a přesnost náboje. Zařízení pro zkoušení malorážových a středorážových zbraní za normálních či ztížených podmínek měří zpětný ráz, rychlost a přesnost zbraní. Dále zajišťujeme služby balistické zkušební laboratoře.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY