Zadavatelem microsite je firma IMC Zlín, a.s.Sledování efektivity výrobních procesů, OEE – klíčový ukazatel efektivity výroby

Specialistou v oblasti sledování efektivity výrobních procesů je společnost IMC Zlín, která dodává specializované systémy a programové vybavení sběru dat pro vyhodnocení efektivity výrobních procesů.Společnost IMC Zlín pro Vás zajistí systémy sledování efektivity výrobních procesů pro zjišťování rezerv v celkové výkonnosti pracovního procesu.

Součástí moderního řízení výroby je sledování efektivity výroby.
Naše společnost Vám nabízí navržení a realizaci systému sběru dat z výroby a dodávku specializovaného programového vybavení k vyhodnocení těchto dat. Dále zajistíme zpracování OEE analýzy jednotlivých složek.

Díky sledování efektivity výroby se můžete zaměřit na zvyšování výkonnosti a můžete vyhodnocovat potřebu investic do výrobního zařízení v dlouhodobém kontextu.

Pro měření výkonnosti výrobních procesů se používá klíčový ukazatel OEE (v českém pojetí CEZ = celkové efektivity zařízení).
Tento ukazatel zahrnuje více složek ovlivňujících výrobní výkonnost.
Ukazatel OEE je součinitel:
-Dostupnosti
-Výkonnosti
-Kvality
Přičemž každou z těchto složek lze samostatně analyzovat a na základě toho pak samostatně vyhodnotit konkrétní výkony určitých složek a zařízení.

Kvalitní analýza OEE a jeho složek odhalí rezervy ve výkonu konkrétního zařízení nebo dílny. Díky sledování efektivity výrobních procesů můžete zamezit ztráty ve výrobě a přesně analyzovat a srovnávat v čase, nebo srovnávat zařízení stejného typu mezi sebou. Významnou součást analýzy efektivity výrobního procesu je pak sledování prostojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Společnost IMC Zlín, Vám zajistí profesionální služby, které pomáhají se zvyšováním a efektivitou výrobních procesů. Společnost Vám kompletně opatří systém, který Vám zajistí zpětnou vazbu z výroby.
>
>