Zadavatelem microsite je firma IMC Zlín, a.s.Sledování efektivity výrobních procesů, OEE – klíčový ukazatel efektivity výroby

Specialistou v oblasti sledování efektivity výrobních procesů je společnost IMC Zlín, která dodává specializované systémy a programové vybavení sběru dat pro vyhodnocení efektivity výrobních procesů.Společnost IMC Zlín pro Vás zajistí systémy sledování efektivity výrobních procesů pro zjišťování rezerv v celkové výkonnosti pracovního procesu.

Součástí moderního řízení výroby je sledování efektivity výroby.
Naše společnost Vám nabízí navržení a realizaci systému sběru dat z výroby a dodávku specializovaného programového vybavení k vyhodnocení těchto dat. Dále zajistíme zpracování OEE analýzy jednotlivých složek.

Díky sledování efektivity výroby se můžete zaměřit na zvyšování výkonnosti a můžete vyhodnocovat potřebu investic do výrobního zařízení v dlouhodobém kontextu.

Pro měření výkonnosti výrobních procesů se používá klíčový ukazatel OEE (v českém pojetí CEZ = celkové efektivity zařízení).
Tento ukazatel zahrnuje více složek ovlivňujících výrobní výkonnost.
Ukazatel OEE je součinitel:
-Dostupnosti
-Výkonnosti
-Kvality
Přičemž každou z těchto složek lze samostatně analyzovat a na základě toho pak samostatně vyhodnotit konkrétní výkony určitých složek a zařízení.

Kvalitní analýza OEE a jeho složek odhalí rezervy ve výkonu konkrétního zařízení nebo dílny. Díky sledování efektivity výrobních procesů můžete zamezit ztráty ve výrobě a přesně analyzovat a srovnávat v čase, nebo srovnávat zařízení stejného typu mezi sebou. Významnou součást analýzy efektivity výrobního procesu je pak sledování prostojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Automatizovaný sběr dat z výrobních technologií a návrh řešení pro zvýšení efektivity, kvality výroby

Automatizovaný sběr dat z výrobních technologií a návrh řešení pro zvýšení efektivity, kvality výroby

Služby v oblasti informačních a automatizačních systémů poskytuje společnost IMC Zlín, a.s., specializuje se na automatizovaný sběr dat z výrobních technologií pro zvýšení efektivity a kvality výroby.


Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Monitoring výroby, sledování efektivity výrobních procesů

Společnost IMC Zlín, Vám zajistí profesionální služby, které pomáhají se zvyšováním a efektivitou výrobních procesů. Společnost Vám kompletně opatří systém, který Vám zajistí zpětnou vazbu z výroby.
>
>