Microsite byla vložena dne:02.10.2018
ID microsite: 133167, počet zhlédnutí:  8
Zadavatelem microsite je firma

Obec Líšnice

Obec Líšnice na Šumpersku, kultura, sport, turistika, památky

Obec Líšnice v okrese Šumperk s bohatým kulturním a sportovním životem, přírodními krásami a historickými památkami nedaleko CHKO Litovelské Pomoraví.

Obec Líšnice, okres Šumperk, historické památky kostel Všech svatých, zřícenina hraduObec Líšnice, okres Šumperk, kultura, sport, turistia, cyklotrasyObec Líšnice, okres Šumperk, příroda a sport, spolky, Klub stolního tenisu

Chcete poznat krásy Olomouckého kraje? Tak zavítejte do malebné vesnice Líšnice v okrese Šumperk, která se rozléhá v podhůří Zábřežské vrchoviny západně od města Mohelnice. Místní rozmanitá krajiny plná polí, luk a krásných lesů láká vyznavače pěší i cykloturistiky. Po značených trasách můžete zavítat až do nedalekého CHKO Litovelské Pomoraví. Můžete se zajít podívat na zříceninu hradu Lišnice či do kostela Všech svatých v části Vyšehorky. Obec s bohatým kulturním životem pořádá společenské akce jako plesy, karneval, košt slivovice, lampionový průvod, den matek a den dětí, koncerty či posezení u cimbálu. Jsou zde sdružovány spolky jako Klub stolního tenisu či Sbor dobrovolných hasičů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY