Stravování a ubytování vhodné pro skupiny lidí v historickém jádru Telče
Pokud sháníte vhodné místo pro ubytování a stravování větších skupinek lidí přímo v historickém jádru města Telč, navštivte Hotel Antoň.
Hledáte ubytování v krásné a historické Telči? Potřebujete zajistit ubytování a stravování pro větší množství lidí? Pak jste na správném místě.
Hotel Antoň disponuje ubytovacími kapacitami s 92 lůžky, možností přistýlky i dětské postýlky. Stravování zajistíme až pro 150 osob. Svou rozsáhlou kapacitou je tak hotel vhodný pro skupinky lidí, zájezdy, firemní akce i větší svatební oslavy.
Díky své skvělé klidné lokaci nedaleko historického centra města a napojením na cyklistické i turistické trasy, je hojně využívaný turistickými zájezdy. Příjemné chvíle strávené v našem hotelu Vám zajistí také moderní a vkusný interiér.
Pro více informací navštivte naše webové stránky.
Microsite byla topována dne: 13.04.2022
ID microsite: 131969, počet zhlédnutí: 103