Zadavatelem microsite je firma HOTEL ANTOŇ s.r.o.Stravování a ubytování vhodné pro skupiny lidí v historickém jádru Telče

Pokud sháníte vhodné místo pro ubytování a stravování větších skupinek lidí přímo v historickém jádru města Telč, navštivte Hotel Antoň.Hledáte ubytování v krásné a historické Telči? Potřebujete zajistit ubytování a stravování pro větší množství lidí? Pak jste na správném místě.

Hotel Antoň disponuje ubytovacími kapacitami s 92 lůžky, možností přistýlky i dětské postýlky. Stravování zajistíme až pro 150 osob. Svou rozsáhlou kapacitou je tak hotel vhodný pro skupinky lidí, zájezdy, firemní akce i větší svatební oslavy.

Díky své skvělé klidné lokaci nedaleko historického centra města a napojením na cyklistické i turistické trasy, je hojně využívaný turistickými zájezdy. Příjemné chvíle strávené v našem hotelu Vám zajistí také moderní a vkusný interiér.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hotel Antoň  poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hotel Antoň poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hledáte-li ubytování na klidném a přitom perfektně dostupném místě v Telči s bezbariérovým přístupem, Hotel Antoň bude pro Vás tím správným řešením.


Ubytování pro rodiny s dětmi – rodinné pokoje a apartmány

Ubytování pro rodiny s dětmi – rodinné pokoje a apartmány

Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi v rodinných pokojích a apartmánech nabízí v Telči v hotel Antoň. K dispozici máme také dětské postýlky.


Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Pokud sháníte pro své kolegy či obchodní partnery místo určené pro firemní akce nebo konference s možností ubytování a stravování, srdečně Vás zveme do Hotelu Antoň v Telči.
>
>
>