Zadavatelem microsite je firma GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o.Dodávka a prodej svařovaného černého potrubí – závitové a tlakové trubky

Specialistou na prodej svařovaného černého potrubí – trubky závitové a tlakové podélně svařované, vyráběné dle rozměrových norem – a dodávkou po celé ČR je společnost GENERAL TRADING GATE CZ s.r.o.Pokud hledáte specializovaného prodejce potrubí, pak společnost GENERAL TRADING GATE CZ s.r.o. je dodavatel, kterého potřebujete.

Potrubí a další materiál dodáváme ze zdrojů EU, především České republiky, Slovenska, Polska, Itálie a v posledních letech Bulharské republiky.

Dodávku potrubí zajišťujeme po celé České republice.

Svařované černé potrubí:
Rozdělení a využití:
- Trubky tlakové – podélně svařované – použití tlaková zařízení
- Trubky závitové – podélně svařované – použití rozvody vody
- Konstrukční trubky – válcované za studena a podélně svařované – použití ocelové konstrukce
- Trubky podélně svařované – DN 500 – DN 2 200 dle EN 13480, bez tlakové zkoušky vyráběné se skružením ocelových plechů a svářené podélným svarem
- Trubky spirálně svařované – DN 300 - DN 1400
- Trubky svařované HFI DN 100 – DN 500 – Trubky svařované HFI – svařované s vysokou frekvencí vyrobené z uklidněné, nelegované a nízkolegované oceli, trubky mají černý povrch

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej bezešvých trubek a následný pozink potrubí bezešvého i ...

Prodej bezešvých trubek a následný pozink potrubí bezešvého i ...

Prodejem a pozinkováním bezešvých trubek a svařovaného potrubí se zabývá společnost General Trading Gate CZ, s.r.o. se sídlem v Ostravě, specializovaný dodavatel potrubí a potrubních dílů.


Prodej potrubního příslušenství z oceli - příruby, trubkové oblouky, ...

Prodej potrubního příslušenství z oceli - příruby, trubkové oblouky, ...

Společnost General Trading Gate CZ, s.r.o. je významným dodavatelem potrubí, potrubních dílů a příslušenství, které využijete především v plynárenství, energetice, stavebnictví a petrochemii.


Příruby, ocelová trubková dna, trubkové oblouky a ohyby – prodej

Příruby, ocelová trubková dna, trubkové oblouky a ohyby – prodej

Spolehlivým dodavatelem, který se zabývá prodejem potrubních dílů – konkrétně příruby, ocelová trubková dna, trubkové oblouky a ohyby, přechody – je společnost General Trading Gate CZ, s.r.o.