Střední odborná škola a učiliště Beroun, studijní obory Cestovní ruch, Kuchař, truhlář

Kvalitní vzdělání s dobrou perspektivou do budoucna Vám poskytne
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404. Moderní škola s inovativními učebními metodami.Přemýšlíte nad vhodnou střední školou?

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404 je moderní škola, která poskytuje kvalitní středoškolské vzdělání s důrazem na praxi. Uchazeči o studium si u nás mohou vybrat ze studijních a učebních oborů dle jejich specifických zájmů a zaměření. V současnosti se jedná o studijní obory Cestovní ruch, Provoz a ekonomika dopravy. Z učebních oborů jsou to Truhlář, Instalatér, Strojírenské práce a obory Kuchař-číšník. Všichni naši žáci mohou kromě denního studia využít také možnosti vycestovat v rámci programu Erasmus+, případně si rozšiřovat svoje obzory pomocí exkurzí a výletů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Maturitní obory, nástavba či 14 druhů učebních oborů v Berouně

Maturitní obory, nástavba či 14 druhů učebních oborů v Berouně

Učební i studijní obory na SOŠ a SOU Beroun – Hlinky. Vyber si správnou střední školu nebo učební obor, který Tě bude bavit. Získej maturitu na naší nástavbě. Možnost ubytování přímo v areálu školy.


Učební obory s uplatněním na trhu práce

Učební obory s uplatněním na trhu práce

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun – Hlinky nabízí možnost studia lukrativních učebních oborů, které zaručují absolventům uplatnění na trhu práce.