Zadavatelem microsite je firma VZV KubíkVysokozdvižné vozíky Heli, EP, HC – prodej, repase, servis i náhradní díly v prověřené kvalitě

Prodej, servis, opravy a náhradní díly vysokozdvižných vozíků ve Vsetíně a okolí Vám zajistí firma VZV Kubík. Spolehněte se na prověřenou manipulační techniku, odborný personál a komplexní služby.Potřebujete vysokozdvižný vozík do firmy, kde se bez něj neobejdete nebo by se Vám hodilo jen si takzvanou ještěrku na chvíli půjčit?
Naše společnost Vám nabídne prodej i pronájem nových kvalitních vysokozdvihů prověřených značek Heli, EP, HC.

Vysokozdvihy patří mezi manipulační techniku, díky které jsme schopni převozu a přenosu nadměrných i velmi těžkých produktů a zásilek.
V dnešní době už se nemusíte trápit s těžkým nákladem, namáhat své záda nebo složitě vymýšlet jakoukoliv manipulaci. Díky zdvižkám dostanete svůj náklad odkudkoliv potřebujete přesně tam, kam potřebujete.

Společnost VZV Kubík zajišťuje prodej a také profesionální servis, nebo odbornou repasy strojů.
K vůli drobným opravám, které budou potřeba, přijedeme přímo za Vámi (pružnou pracovní dobou se maximálně snažíme vyhovět požadavkům zákazníků).
A pokud půjde o střední a generální opravy provádí je v naší dílně proškolený personálem s dlouholetou praxí v opravách manipulační techniky.

Prodáváme a zajišťujeme také veškeré náhradní díly včetně nových akumulátorů (startovacích i  trakčních) a vykupujeme použité.
Součástí našeho sortimentu jsou také motorové, hydraulické a převodové oleje, maziva nebo chladící kapaliny.

Zajišťujeme servis a opravy:
-předepsané servisní prohlídky
-technické kontroly dle ČSN 268805
-komplexní repase
-záruční opravy značkového servisu na prodávanou techniku
-pozáruční opravy veškeré manipulační techniky renomovaných výrobců

Můžete se na nás obrátit také k vůli Školení řidičů na vysokozdvižné vozíky pro získání nebo prodloužení řidičského oprávnění.

A v neposlední řade zajistíme také převoz manipulační techniky do hmotnosti až 5000kg, včetně naložení a složení nákladu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej, pronájem, servis vysokozdvižné a manipulační techniky, Vsetín

Prodej, pronájem, servis vysokozdvižné a manipulační techniky, Vsetín

Prodejem, pronájmem i specializovaným servisem vysokozdvižné a manipulační techniky se zabývá společnost VZV Kubík, patřící pod společnost Kovošrot Kubík s.r.o. ve Vsetíně.