Personální leasing, dočasná pracovní výpomoc Praha – najdeme Vám spolehlivé zaměstnance

Potýká se Vaše firma s nedostatkem kvalitních pracovníků? Oslovte AGENTURU PLUS, spol. s r.o. z Prahy, která se zabývá personálním leasingem a zajistí Vám i dočasnou pracovní výpomoc.


Odborná personální agentura
Hledáte do svého týmu spolehlivé zaměstnance a zdá se to být neřešitelný problém? Nestíháte výrobu kvůli nedostatku kvalifikovaného personálu? Neustále jen podáváte inzeráty a trávíte čas na pohovorech? Pak je nejvyšší čas oslovit odbornou personální AGENTURU PLUS, spol. s r.o. z Prahy.

Naši vyškolení personální specialisté Vám v naší rozsáhlé databázi vyberou zaměstnance podle Vašich požadavků. Řešíme otázky personálního leasingu i dočasné pracovní výpomoci.

Investujte Vaše dovednosti do vašeho podnikání, o personální záležitosti se Vám postará AGENTURA PLUS, spol. s r.o. z Prahy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Aktuální nabídka pracovních pozic a brigád na jednom místě

Aktuální nabídka pracovních pozic a brigád na jednom místě
Personální agentura s pobočkami po celé České republice. Nabídka pracovních příležitostí pro zaměstnance i brigádníky, spolupráce s firmami to je AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Personální agentura Praha – na trhu práce od roku 1999

Personální agentura Praha – na trhu práce od roku 1999
Širokou nabídku volných pracovních míst, personální poradenství i vedení mzdové agendy nabízí personální agentura AGENTURU PLUS, spol. s r.o. z Prahy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AGENTURA PLUS, spol. s r.o. Služby v oblasti personalistiky Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
AGENTURA PLUS, spol. s r.o.
www.agenturaplus.cz
Adresa

Adresa

Evropská 690/138
Praha 6 169 00

plusko@plusko.cz
+420 776 321 321


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha