HOKO-VH s.r.o.

Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kinaZadavatelem microsite je firma HOKO-VH s.r.o.Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Společnost HOKO-VK s.r.o. z regionu Uherského Hradiště, se zabývá konstrukcí, výrobou, montáží a servisem vybavení pro vysoké školy. Vyrobíme na zakázku sedadla a křesla do posluchárny, auly, učebny.Praktické vybavení pro školy do posluchárny, auly, učebny dodá společnost HOKO-VH s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Každý projekt je unikátní.

Vyrábíme a montujeme sedadla a křesla nejvyšší kvality. Na výběr je mnoho typů sedadel a látky v mnoha barvách a materiálech. Mimo sedadla pro školy vyrábíme také křesla pro kina, divadla a sedačky pro sportovní haly.

Po úvodní konzultaci provedeme zaměření sálu a vypracování návrhu rozmístění křesel.
V případě realizace zakázky se postaráme i o průběžný servis sedadel.

Konstrukce, výroba, montáž, servis:
- sedadla pro školy - do posluchárny, auly, učebny
- křesla pro kina, divadla
- divadla a sedačky pro sportovní haly.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dodávky, montáž stupňů hlediště divadla, kinosálu a úpravy stávajících hledišť

Dodávky, montáž stupňů hlediště divadla, kinosálu a úpravy stávajících hledišť

Společnost HOKO-VH s.r.o. z regionu Uherské Hradiště zajišťuje dodávky a montáž stupňů hlediště pro divadla či do kinosálu. Jde o nové realizace i stavební úpravy stávajících hledišť.


Křesla do kina, divadla za akční ceny - výprodej skladových zásob

Křesla do kina, divadla za akční ceny - výprodej skladových zásob

Společnost HOKO-VH s.r.o. z Vlčnova u Uherského Hradiště vyrábí křesla do kina, divadla. Využijte výprodej, vybraná křesla pořídíte za akční ceny. Zajistíme i montáž a servis.
>
>
>