Zadavatelem microsite je firma Žižkovské divadlo Járy Cimrmana


Žižkovské divadlo připravuje bohatý program divadelních her a inscenací

Legendární Žižkovské divadla J. Cimrmana v Praze na Žižkově připravuje pro své příznivce na další období bohatý program divadelních her a inscenací jako Afrika, Habaďůra, Pub in the Glade a další.Patříte mezi příznivce Žižkovského divadla J. Cimrmana v Praze na Žižkově? Pak Vás jistě potěší bohatý program, který pro své diváky na následující měsíce připravuje.

Určitě si nenechte ujít pražskou premiéru současné komedie Archiv jazyků v podání Divadlo A. Dvořáka Příbram nebo celosvětově úspěšnou komedii Habaďůra. Na své si přijdou i anglicky mluvící hosté při sledování již třetí inscenace Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka pod názvem Pub in the Glade.

Vzhledem k velkému zájmu o naše představení vřele doporučujeme rezervaci vstupenek, kterou můžete pohodlně zařídit na stránkách Žižkovské divadla J. Cimrmana.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Připravujeme představení na podzim – rezervujte si vstupenky již nyní

Připravujeme představení na podzim – rezervujte si vstupenky již nyní

Legendární Žižkovské divadlo Járy Cimrmana nezahálí a již nyní připravuje pro své příznivce pestrý program divadelních představení na tento podzim.


Divadlo Járy Cimrmana, představení, festivaly, Praha, Žižkov

Divadlo Járy Cimrmana, představení, festivaly, Praha, Žižkov

Jste příznivci fiktivního českého génia Járy Cimrmana? Chcete zhlédnout divadelní hru z pera dvojice Svěrák – Smoljak? Zavítejte do Žižkovského divadla J. Cimrmana v Praze na Žižkově.
>
>