Microsite byla vložena dne:09.10.2018
ID microsite: 133231, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Divadla Kladno s.r.o.

Městské činoherní divadlo Kladno, drama, komedie, muzikál

Městské činoherní divadlo Kladno s profesionálním hereckým souborem a pestrým žánrovým repertoárem drama, komedie, muzikál, klasické i současné tituly.

Divadla Kladno s.r.o., klasické i současné tituly, pestrý repertoárMěstské činoherní divadlo Kladno, drama, romány, komedie, tragédie, muzikálDivadla Kladno s.r.o., činohra, Babička, Romance pro křídlovku, Petrolejové lampy

Zajdete si rádi za kulturou? Nezapomenutelný umělecký zážitek si odnesete z našeho Divadla Kladno s.r.o., které patří k jedněm z nejstarších českých činoherních divadel. Naše tvorba zahrnuje jak klasické, tak i současné tituly různorodých žánrů jako drama, romány, komedie, tragédie, muzikál či historické. Z pestrého repertoáru si vybere snad každý. V současné době profesionální herecký souborem hraje představení Babička, Romance pro křídlovku, Petrolejové lampy, Mnoho povyků pro nic, Oskar a růžová paní, Rána pod pás, DONAHA. Dále organizujeme řadu doprovodných a vzdělávacích akcí, Noc divadel, loutkové divadlo či hry pro děti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY