Zadavatelem microsite je firma THERMO INDUSTRY, a.s.Termoizolační nátěry AERO-THERM pro snížení energetické náročnosti budov a strojů

Zlepšení tepelné pohody pomocí kvalitních stěrek a termoizolačních nátěrů Vám zajistí společnost THERMO INDUSTRY, a.s. z České Skalice. Zabráníme úniku tepla a zbavíme Vás chladných zdí a plísní.Hledáte ideální řešení ohledně zateplení Vaší chalupy, domu či kanceláře?

Společnost THERMO INDUSTRY, a.s. z České skalice Vám poskytne unikátní řešení v oblasti zateplení domu, bytu, chalupy, ale také Vaší kanceláře a firemní budovy. Díky našemu termoizolačnímu nátěru AERO-THERM jsme schopni zajistit tepelnou pohodu v jakékoli místnosti a navíc za podmínek snížení energetické náročnosti budovy. Pomocí našich technologií se hravě zbavíte plísní, chladných zdí a zabráníte jednou pro vždy zbytečnému úniku tepla. Kromě zateplení místností Vám také poskytneme vysoce kvalitní tepelnou izolaci AERO-THERM industry, díky které docílíte významného snížení tepelné zátěže od výrobních strojů i zařízení, a to až o 35 stupňů. Neustále inovujeme a školíme nové řemeslníky, projektanty a architekty, kteří Vám velmi ochotně navrhnou a zrealizují nejmodernější zateplení Vašeho domu či bytu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zateplení stěn místností vnitřní interiérovou stěrkou Náchod

Zateplení stěn místností vnitřní interiérovou stěrkou Náchod

Společnost THERMO INDUSTRY, a.s. se zabývá vývojem a výrobou termoaktivních stěrek řady AERO-THERM®.


Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM

Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM

Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM pro snížení energetické náročnosti budov a strojů, vyvíjí a vyrábí společnost THERMO INDUSTRY, a.s..


Termoaktivní stěrka AERO-THERM Náchod – výroba a vývoj termoizolačních materiálů

Termoaktivní stěrka AERO-THERM Náchod – výroba a vývoj termoizolačních materiálů

Naše firma se specializuje vývojem a výrobou termoizolačních materiálů do firemních prostorů, kanceláří a bytů - THERMO INDUSTRY, a.s. Náchod