Microsite byla vložena dne:13.03.2018
ID microsite: 119093, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

THERMO INDUSTRY, a.s.

Termoizolační nátěry AERO-THERM pro snížení energetické náročnosti budov a strojů

Zlepšení tepelné pohody pomocí kvalitních stěrek a termoizolačních nátěrů Vám zajistí společnost THERMO INDUSTRY, a.s. z České Skalice. Zabráníme úniku tepla a zbavíme Vás chladných zdí a plísní.

Unikátní a efektivní řešení v oblasti zatepleníTepelná izolace AERO-THERM industry pro výrobní firmy, Česká SkaliceKvalitní zateplení s úsporou za topení, THERMO INDUSTRY, a.s.

Hledáte ideální řešení ohledně zateplení Vaší chalupy, domu či kanceláře?

Společnost THERMO INDUSTRY, a.s. z České skalice Vám poskytne unikátní řešení v oblasti zateplení domu, bytu, chalupy, ale také Vaší kanceláře a firemní budovy. Díky našemu termoizolačnímu nátěru AERO-THERM jsme schopni zajistit tepelnou pohodu v jakékoli místnosti a navíc za podmínek snížení energetické náročnosti budovy. Pomocí našich technologií se hravě zbavíte plísní, chladných zdí a zabráníte jednou pro vždy zbytečnému úniku tepla. Kromě zateplení místností Vám také poskytneme vysoce kvalitní tepelnou izolaci AERO-THERM industry, díky které docílíte významného snížení tepelné zátěže od výrobních strojů i zařízení, a to až o 35 stupňů. Neustále inovujeme a školíme nové řemeslníky, projektanty a architekty, kteří Vám velmi ochotně navrhnou a zrealizují nejmodernější zateplení Vašeho domu či bytu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM

Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM

Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM pro snížení energetické náročnosti budov a strojů, vyvíjí a vyrábí společnost THERMO INDUSTRY, a.s..

THERMO INDUSTRY, a.s.