Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy Tomáš Zimčík

Moderní plechové střechy a jejich výhodyZadavatelem microsite je firma TOM střechy Tomáš ZimčíkOpravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Rekonstrukce plochých, šikmých střech i krovů v lokalitě Zlínský kraj provádí firma TOM střechy z Dolního Němčí u Uherského Brodu. Cenové nabídky na opravy střech a krovů zpracujeme zdarma.Při rekonstrukci šikmých i plochých střech je třeba posoudit stávající stav střechy a krovu, v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu TOM střechy z Dolního Němčí, která Vám připraví návrh řešení na opravy střech a krovů a zpracuje cenovou nabídku zdarma.

Provedeme veškeré pokrývačské, tesařské i klempířské práce související s opravou.

Při opravách střech pracujeme se všemi dostupnými střešními krytinami - betonovými, pálenými, plechovými i plastovými.
Spoustu výhod má plechová krytina - pro její nízkou cenu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost je pro opravy střech velice vhodná.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, ...

Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, ...

Firma TOM střechy realizuje nové střechy a zajišťuje tedy kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce i izolace střech a podkroví. Působí v lokalitě Zlínský kraj-Uherský Brod, Uherské Hradiště.


Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Firma TOM střechy Dolní Němčí se zaměřuje na opravy a rekonstrukce střech v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj. Pro starší domy je vhodná lehčí plechová střešní krytina, která je i levnější.