Přístupové a docházkové systémy Praha 8 – dodání, instalace, správaKompletní evidenci docházky všech zaměstnanců a snadnou přípravu podkladů pro mzdovou agendu zajistí přístupové a docházkové systémy od společnost TVR data a komunikace s.r.o. se sídlem na Praze 8.

Zjednodušení přípravy podkladů pro mzdovou agendu, přehled o pohybu zaměstnanců a zvýšení pracovní morálky včasnými příchody zajistí přístupové a docházkové systémy, které Vám dodá a instaluje společnost TVR data a komunikace s.r.o. se sídlem na Praze 8.

Moderní docházkové a přístupové systémy lze snadno napojit na většinu v současnosti využívaných mzdových programů. Jejich součástí je identifikační prvek každého zaměstnance, tedy bezkontaktní karta, přívěšek nebo klíčenka s čipem či otisk prstu, identifikační médium – čtečka a pokud si zákazník přeje, tak také mechanické zábrany jako brány, závory, turnikety a vrata.

Máte-li zájem o více informací, ochotně vám poradí odborníci na přístupové a docházkové systémy ze společnosti TVR data a komunikace s.r.o.Zadavatelem microsite je firma 

TVR data a komunikace s.r.o.Železné Hory, spol. s r.o. Motel Železné Hory Kojice
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Vyvolávací systémy pro čekárny a přepážky - komfortní čekání bez front

TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy

Vyvolávací systémy pro čekárny a přepážky - komfortní čekání bez front

Vyvolávací systémy pro čekárny a přepážky bank, úřadů nebo nemocnic od společnosti TETRONIK - výrobního družstva Terezín umožní zákazníkům komfortní čekání a přehled o očekávané době odbavení.


Trendy u vchodových dveří – od návrhu až po biometrické technologie

PERITO s.r.o.

Trendy u vchodových dveří – od návrhu až po biometrické technologie

Promítněte váš styl a osobnost do výsledné podoby vašich vchodových dveří. Informace týkající se současných trendů u vchodových dveří Vám poskytne firma PERITO.


Prodej, pronájem osobního detektoru plynů - spolehlivý detektor oxidu uhelnatého, sirovodíku, výbušných plynů, kyslíku

Martin Dolanský - Gasedo

Prodej, pronájem osobního detektoru plynů - spolehlivý detektor oxidu uhelnatého, sirovodíku, výbušných plynů, kyslíku

Společnost Gasedo Zlín je prodejce detektorů plynu. Pro krátkodobé použití zajistíme pronájem osobního detektoru plynů pro detekci oxidu uhelnatého, sirovodíku, výbušných plynů, kyslíku.


Plnicí stanice CNG v České republice

UNIDATAZ s.r.o.

Plnicí stanice CNG v České republice

Pokud se zajímáte o plnicí stanice CNG v České republice, neváhejte a oslovte nás. V České republice je ke konci roku 2015 v provozu 108 plnicích stanice CNG (stlačený zemní plyn). Mimo akceptace běžných bankovních karet je možné na každé s těchto plnicích stanic CNG využít k platbě i karty CNG, které jsou vydávány plynárenskými společnostmi. Karta CNG představuje unikátní produktovou kartu a je téměř nedílnou součástí každého vozidla v České republice s pohonem na CNG. Společnost UNIDATAZ je dodavatelem řídicí technologie pro plnicí stanice CNG včetně bezobslužných platebních terminálů UNICARD s akceptací CNG karet, bankovních a lokálních karet, případně i fleetových karet. Současně je UNIDATAZ i provozovatelem centrálního systému pro CNG karty (CNG Card Centra) a dlouhodobým partnerem plynárenských společností. V současné době jsou centrální systémy UNIDATAZ (Unicentrum) využívány pro řízení sítí čerpacích stanic PHM a plnicích stanic CNG v České republice a rovněž pro řízení plnicí stanici LNG (zkapalněný zemní plyn) v Polsku. Více informací nás kontaktujte.


Hydraulické dopravní závory Hradec Králové – komfortní ovládání pro nepřetržitý provoz

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Hydraulické dopravní závory Hradec Králové – komfortní ovládání pro nepřetržitý provoz

Strojírna Kukleny spol.s r o. Hradec Králové vyrábí a montuje závory dle potřeb zákazníků.