Zadavatelem microsite je firma HACCP - Ing. Libuše CikánkováAudit systému kvality a bezpečnosti potravin, HACCP s kritickými body při výrobě potravin

Audit jakosti, bezpečnosti potravin a krmiv včetně zaškolení a poradenství v systému HACCP Vám poskytne zkušený auditor kvality HACCP - Ing. Libuše Cikánková z Náměšti na Hané.Hledáte zkušenou firmu, jež by provedla kompletní audit Vašich potravin, poradila Vám v oblasti HACCP a určila kritické body při výrobě potravin?

Společnost HACCP - Ing. Libuše Cikánková se specializuje na interní audit systémů kvality a bezpečnosti potravin, a to především u firem s výrobou a distribucí potravin, pokrmů či krmiv. Provádíme rovněž předaudity a audity u dodavatelů tzv. audity druhou stranou, kdy zjišťujeme výrobu nejen samotných potravin, ale také obalů a jejich následné skladování. Součástí naší činnosti je také neméně důležitá poradenská oblast zaměřující se nejen na výrobu a distribuci potravin, ale také právní předpisy, řízení krizí při manipulaci s potravinami či vedení systému dokumentace. Na přání zákazníka také velmi ochotně provedeme potřebná školení týkající se kvality a bezpečnosti při práci s potravinami.

Objednejte si kvalitní audit potravin, sídlíme v Náměšti na Hané.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>