Zadavatelem microsite je firma Autodíly Tria s.r.o.


Opravy převodovek Kladno s použitím nejmodernější techniky

Porouchala se na Vašem nákladním voze, kamionu nebo autobusu převodovka hledáte servis, kde ji opraví? Autodíly TRIA s.r.o. z Kladna nabízí služby opravy převodovek s použitím nejmodernější techniky.



Porouchané převodové skříně nákladních automobilů, kamionů a autobusů převážně značek Specializujeme se na výrobce značek ZF, Iveco, Daf, Man, Renault, Mercedes Benz nebo Scania opraví s použitím nejmodernější techniky v autoservisu Autodíly TRIA s.r.o. v Kladně.

Vyškolený personál využívá k práci plně vybavenou dílnu včetně diagnostických zařízení a používají výhradně originální díly nebo díly ve srovnatelné kvalitě.

Veškeré opravy se snažíme vyřídit v co nejkratším termínu a minimalizovat tak nutnou odstávku aut, kamionů i autobusů. Více informací Vám rádi poskytneme, neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Servis nákladních vozů Kladno – moderní diagnostika a rychlé opravy

Servis nákladních vozů Kladno – moderní diagnostika a rychlé opravy

Sháníte spolehlivý autoservis pro opravu Vašeho nákladního vozu bez dlouhého čekání? Obraťte se na s důvěrou na Autodíly TRIA s.r.o. z Kladna.


Servis nákladních vozů Kladno – opravy a diagnostika

Servis nákladních vozů Kladno – opravy a diagnostika

Servis nákladních vozů včetně speciální diagnostiky a opravy za použití originálních i repasovaných náhradních dílů nabízí firma Autodíly TRIA s.r.o. z Kladna.




>
>
>