Microsite byla vložena dne:04.01.2018
ID microsite: 112155, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

PROfair spol. s r.o.

Kontrola kvality dílů pro automobilový průmysl, kalibrace měřidel

Kontrolu kvality dílů a komponentů pro automobilový průmysl, vizuální kontrolu, testování funkcí, metrologická měření a kalibraci měřidel realizuje společnosti PROfair spol. s r.o., Pardubice.

PROfair spol. s r.o., Pardubice, kontrola kvality dílů pro automobilový průmyslPROfair spol. s r.o., vizuální kontrola, kontrola funkce a testování komponentůPROfair spol. s r.o., metrologie, kalibrace měřidel pro automobilový průmysl

Podnikáte v automobilovém průmyslu a potřebujete se ujistit, zda dodané či vyrobené komponenty jsou v požadované kvalitě a bez vad? Zajisté využijte služeb naší společnosti PROfair spol. s r.o., sídlící v Pardubicích, která se zaměřuje především na kontrolu kvality dílů. Jsme specialisti v oboru vizuální kontroly, kontroly funkce a testování jednoduchých operací či vysoce kvalifikované kontroly speciálním zařízením. V laboratořích provádíme metrologická měření s využitím kalibrů, kalibraci měřidel. Pokud jsou při naší kontrole zjištěny drobné nedostatky jako otřepy, škrábance či špína zajišťujeme jejich odstranění a opravu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY