Microsite byla vložena dne:04.01.2018
ID microsite: 112147, počet zhlédnutí:  57
Zadavatelem microsite je firma

JUDr. Houdek Ivan - notář

Notářství, vyhotovení zakladatelských listin, vidimace, legalizace dokumentů a dědictví

JUDr. Houdek Ivan – notář z Příbrami poskytující komplexní notářské služby. Sepisujeme manželské smlouvy i závěti, ověřujeme listiny a postaráme se o převod nemovitosti a notářskou úschovu.

Sepsání manželských smluv, zakládání společností, závěti a ověřování listin

Hledáte důvěryhodného člověka, jenž by Vám poskytl právní jistotu a předešel tak nepříjemným právním sporům? JUDr. Houdek Ivan – notář je zkušený veřejný notář s kanceláří v Příbrami, jenž je pověřen notářským úřadem v obvodu Okresního soudu v Příbrami.

Specializujeme se primárně na majetkové smlouvy manželů, zakládání obchodních společností a družstev, dále na vyhotovení zakladatelských listin a v neposlední řadě provádíme notářské úschovy. Z našich dílčích služeb to jsou rovněž notářské zápisy, osvědčení, vidimace dokumentů, výpisy z veřejných registrů, řešení dědictví a převody nemovitostí.

Nikdy nevíte, kdy Vás v životě mohou potkat těžké situace. S naší notářskou kanceláří JUDr. Houdek Ivan – notář jim však můžete snadno předejít.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Notářská kancelář Příbram, zakládání společností, SVJ a družstev, zápis do Obchodního rejstříku

Notářská kancelář Příbram, zakládání společností, SVJ a družstev, zápis ...

JUDr. Houdek Ivan – notář je zkušený soudní komisař z Příbrami, který Vám ochotně pomůže se všemi úkony, týkající se dědického řízení. Postaráme se o to, abyste mohli plně využít svých práv.

JUDr. Houdek Ivan - notář
Notářské služby Příbram

Notářské služby Příbram

Nabízíme služby notářské kanceláře: převod nemovitostí, ověřování podpisů a opisů listin, sepisování závětí, výpisy z katastru nemovitostí, z obchodního rejstříku, z rejstříku trestů.

JUDr. Houdek Ivan - notář
Notáři
Služby