AQUASTART, spol. s r.o. Zavlažování a travní koberce Mělník

Montáž automatických zavlažovacích systémů

Automatické zavlažovací systémy Praha a střední Čechy – úspora vody až 40%

Úspory času, vody a především krásně kvetoucí zahrady a upraveného stále zeleného trávníku docílíte pouze s automatickým zavlažovacím systémem od společnosti AQUASTART, spol. s r.o. ze středních Čech.Stále zeleného trávníku i v těch největších vedrech, kvetoucí zahrady a především úspory času docílíte s automatickým zavlažovacím systémem od společnosti AQUASTART, spol. s r.o., která sídlí ve středních Čechách nedaleko Prahy.

S automatickým zavlažovacím systémem navíc ušetříte až 40% objemu spotřebované vody ve srovnání s ručním zaléváním, které je namáhavé a navíc ne vždy možné z časových důvodů. Zde stačí pouze naprogramovat vhodný čas pro závlahu. Nemusíte se obávat ani zbytečného zalévání v případě deště, náš systém se automaticky vypne.

Láká vás představa udržované zahrady i v době Vaší dovolené? Kontaktujte AQUASTART, spol. s r.o. a žádejte informace o výhodách závlahového systému.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Travní koberce Praha a střední Čechy – pokládka možná kdykoliv

Travní koberce Praha a střední Čechy – pokládka možná kdykoliv

Hustý a zelený trávník takřka mávnutím kouzelného proutku získáte jedině pokládkou kvalitního travního koberce od firmy AQUASTART, spol. s r.o. ze středních Čech nedaleko Prahy.


Úpravy zahrad, pokládka travních koberců - Praha a střední Čechy – krásná zahrada bez námahy

Úpravy zahrad, pokládka travních koberců - Praha a střední Čechy – krásná zahrada bez námahy

Vlastníte zahradu, ale nemáte čas na její úpravu? Pomůže Vám firma AQUASTART, spol. s r.o. ze středních Čech nedaleko Prahy, specialista na úpravy zahrad a pokládky travních koberců.
>
>