Elektrodeionizace a RO EDI výkon 30 - 2000 l/hod – pro laboratorní i průmyslové využití
Pro laboratorní i průmyslovou přípravu velmi čisté vody metodou elektrodeionizace nabízí společnost GORO, spol. s r.o. úpravny vody RO EDI s výkonem 30 - 2000 l/hod.
Laboratořím i průmyslové výrobě jsou určeny úpravny vody RO EDI s výkonem 30 - 2000 l/hod využívající metodu elektrodeionizace, které nabízí společnost GORO, spol. s r.o.
Tento alternativní separační proces využívá elektrochemických vlastností ionexů, kdy se aplikací stejnosměrného proudu docílí separace iontů a málo disociovaných složek z vody při celkově nízké spotřebě elektrické energie a bez nutnosti přerušení provozu kvůli nutnosti regenerace ionexů, jako je to nutné u konvenčních technologií.
Nahraďte konvenční demineralizaci vody metodou elektrodeionizace a informujte se o jejích dalších výhodách u společnosti GORO, spol. s r.o.
Microsite byla vložena dne: 14.11.2017
ID microsite: 109335, počet zhlédnutí: 23