Zadavatelem microsite je firma Fasádní lešení Praha Jumar-lešení.s.r.o.Pronájem hliníkového lešení Praha - včetně montáže a demontáže a dopravy - skvělé ceny!

Stavíte nebo opravujete dům a sháníte půjčovnu lešení? Společnost JUMAR - lešení s.r.o. z Prahy nabízí pronájem kvalitního hliníkového lešení včetně montáže, demontáže a dopravy za skvělé ceny.Přestavujete nebo opravujete dům a potřebujete lešení? Pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti JUMAR - lešení s.r.o. z Prahy, která nabízí pronájem kvalitního hliníkového lešení a to včetně odborné montáže, demontáže a dokonce i dopravy za skvělé ceny.

Kvalitní systém lešení LAYHER BLITZ je snadno sestavitelný i bez šroubů, má tuhou konstrukci, velkou nosnost a hodí se pro každou stavbu.

Naši odborně vyškolení zaměstnanci připraví a postaví toto lešení přesně pro danou stavbu.

Máte-li zájem o více informací k nabídce zapůjčení lešení včetně montáže a dopravy, neváhejte kontaktovat společnost JUMAR - lešení s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem fasádního lešení Praha - lehká hliníková konstrukce pro každou stavbu

Pronájem fasádního lešení Praha - lehká hliníková konstrukce pro každou stavbu

Pronajímáme fasádní lešení sestavené z lehké hliníkové konstrukce, která se hodí pro každou stavbu. Naše centrum naleznete na Praze 9


Zastřešení staveb Praha pomocí lehkého hliníkového lešení

Zastřešení staveb Praha pomocí lehkého hliníkového lešení

Zastřešíme stavby v Praze pomocí lehkého hliníkového lešení.
>
>