Microsite byla vložena dne:17.10.2017
ID microsite: 104920, počet zhlédnutí:  8
Zadavatelem microsite je firma

BJP Company, s.r.o.

Komplexní stavební práce, výstavba, rekonstrukce domů, bytů, zateplování fasád Praha

Komplexní stavební a zednické práce, výstavba, rekonstrukce domů, bytů, realizace půdních vestaveb a nástaveb, zateplování fasád realizuje společnost BJP Company, s.r.o., Praha.

Společnost BJP Company, s.r.o., Praha 3, provádí stavební práce všech druhůSpolečnost BJP Company, s.r.o., výstavba a rekonstrukce domů a bytůBJP Company, s.r.o., přestavba bytů a bytového jádra, zednické práce, obklady

Toužíte po novém domově? Může to být novostavba domu či rekonstrukce bytu. Naše společnost BJP Company, s.r.o., sídlící v Praze 3, zajišťuje komplexní stavební práce na klíč. Provádíme výstavbu rodinných a bytových domů, částečné či kompletní rekonstrukce, vestavby či půdní nástavby. Součástí práce je bourání příček i obvodových zdí, zednické práce, přestavba bytového jádra, realizace koupelen, omítky, štuky, obklady, malování. Vašemu domu dáme i nový kabát z venku. Zajistíme výměnu oken, zateplení fasád a pokládku zámkové dlažby. Při realizaci nové stavby poskytujeme projektovou přípravu, zemní a výkopové práce.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY