Microsite byla vložena dne:09.10.2017
ID microsite: 104763, počet zhlédnutí:  21
Zadavatelem microsite je firma

Dendera a.s.

Zpracování plechu, strojní díly z plechů a profilů, strojírenská výroba

Zpracování plechu, svařování, CNC ohýbání, obrábění, řezání, strojní díly z plechů a profilů, povrchovou úpravu zajišťuje strojírenská výroba Dendera a.s., okres Blansko.

Dendera a.s., okres Blansko, výroba strojních dílů z plechu a profiluDendera a.s., obrábění plechů CNC, ohýbání, svařování, vrtáníDendera a.s., povrchová úprava kovových materiálů, omílání, lakování, zinkování, komaxitování

Potřebujete zpracovat plechy či z nich vyrobit díly? Naše strojírenská společnost Dendera a.s., sídlící v Němčicích v okrese Blansko, se specializuje na zpracování plechu. Nejčastější činností v této oblasti je řezání laserem a vodním paprskem, CNC ohraňování, ohýbání, obrábění, vrtání, vyhrubování, zahlubování, soustružení. Další činností při práci je svařování a výroba svařenců. Z plechů a profilů vyrábíme strojní díly pro konstrukce či karosářské kryty. Výrobu dílů realizujeme z konstrukční oceli, nerezové oceli, hliníku či mosazi. Nabízíme i povrchovou úpravu výrobků jako je omílání, zinkování, lakování a komaxitování.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY