Lupek, kaolín, těžba, výpal, granulometrická úprava, výroba keramického ostřiva

Společnost České lupkové závody, a.s. těží, vypaluje a upravuje lupek i kaolín a vytváří tak keramické ostřivo pro výrobu keramiky, cihel či slévárenských forem.Vyrábíte keramické produkty či žáruvzdorné cihly? Zajisté pro Vaši výrobu potřebujete kvalitní materiál, ten vyrábí naše společnost České lupkové závody, a.s., sídlící ve městě Nové Strašecí. Téměř 60 let se zaměřujeme na těžbu, výpal a granulometrickou úpravu lupku a kaolínu. Kaolín i lupek jsou sedimentární horniny jílových minerálů jejich výpalem v rotační peci při teplotě cca 1350°C získáme kvalitní, stabilní a žáruvzdorné keramické ostřivo. Tyto materiály se používají na výrobu sanitární keramiky, glazur a elektroporcelánu. Lupek se dále používá při výrobě žáruvzdorných cihel, žárobetonu či ve slévárnách pro výrobu forem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Těžba, výpal a třídění žáruvzdorných ostřiv, lupku a kaolínu

Těžba, výpal a třídění žáruvzdorných ostřiv, lupku a kaolínu

Těžba, výpal, mletí a granulometrická úprava hornin s vysokým obsahem jílových minerálů, pálení lupku a kaolínu a výroba žáruvzdorných ostřiv realizují České lupkové závody, a.s.


Provádění skrývkových prací, přeprava zeminy, práce s rýpadly, dozery a nakladači

Provádění skrývkových prací, přeprava zeminy, práce s rýpadly, dozery a nakladači

Využijte zkušenosti a vybavení společnost České lupkové závody, a.s. sídlící v Novém Strašecí, která nabízí provádění skrývkových prací, přepravu zeminy a nákladů, výkopové práce nebo skládkování.
>
>