Zadavatelem microsite je firma BRISK Tábor a.s.Dodavatel zapalovacích svíček a technické keramiky v Táboře

Zapalovací svíčky, snímače, výzkum a technologický vývoj, výroba mycích potřeb do výrobních společností, pokovení, kalibrace a zkoušky materiálů v BRISK Tábor a.s.Hledáte spolehlivého partnera pro dodávku zapalovacích svíček a snímačů pro automotive? Neváhejte se na nás obracet – ctíme tradici výroby zapalovacích svíček v Táboře.
Jako BRISK Tábor a. s. jsme jedním z největších výrobců zapalovacích svíček pro automobilový průmysl v Evropě. S vlastní výzkumnou základnou a s pokročilými výrobními postupy jsme ceněným partnerem pro prvovýroby napříč OEM segmentem. Našimi dalšími produkty jsou pak zejména žhaviče, snímače, zapalovací elektrody a ionizační sondy. Mimo to vyrábíme také mycí pasty s lanolínem pro čištění silně znečištěných rukou. Našim zákazníkům nabízíme také služby galvanického pokovení, měření, kalibrace a zkoušky materiálů. Všechny produkty jsou dostupné i na vlastním e-shopu na našich webových stránkách.
Obracejte se na nás kdykoliv – naším posláním je vysokou kvalitou výrobků a služeb předčít požadavky našich zákazníků a dodat jim naše produkty za příznivé ceny. Najdete nás na adrese Vožická 2068, Tábor.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY