Zadavatelem microsite je firma MOTOMO, s.r.o.Nový motocykl značky HONDA pro pohodlnou jízdu na asfaltu i v terénu

Společnost MOTOMO, s.r.o. z Břeclavi, která je autorizovaný prodejce značky HONDA, přichází s novým modelem motocyklu z řady CRF 1000 L Africa Twin, který je vhodný jak do terénu, tak na asfalt.Autorizovaná společnost MOTOMO, s.r.o. přichází s novým modelem motocyklu z řady CRF 1000 L Africa Twin, který Vám zaručí pohodlnou jízdu jak na asfaltu, tak v terénu.

Motocykl je vybaven čtyřtaktním řadovým dvouválcem o objemu 1000 ccm, který Vás nezradí ani na dlouhých a náročných cestách. Řadit budete lehce díky šestistupňové převodovce, která je vybavena antihoppingovou spojkou. Bezpečnost jízdy Vám zaručí výkonný brzdový systém ABS, který je opatřen volitelnou funkcí pro adrenalinové jezdce. Ta také pomocí snímačů detekuje případné poruchy a motocykl v případě potřeby zastaví, tak aby nedošlo ke smyku.

Lehká ocelová konstrukce je pevná do terénu, ale zaručuje i hbitou jízdu po silnici. Výhodou je i polohovatelné sedalo, které si můžete nastavit od 870 mm do 850 mm a užít si tak komfort jízdy.

Nenechte si ani Vy ujít zážitek z jízdy, který Vám poskytne nový model Africa Twin, který seženete u autorizovaného prodejce MOTOMO, s.r.o. v Břeclavi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zahradní technika a zahradní stoje značky Honda - prodej a servis

Zahradní technika a zahradní stoje značky Honda - prodej a servis

Zahradní technika a zahradní stroje značky Honda - autorizovaný prodej a servis nabízí firma MOTOMO, s.r.o. v Břeclavě - široké portfolio výrobků.