Nový motocykl značky HONDA pro pohodlnou jízdu na asfaltu i v terénu

Společnost MOTOMO, s.r.o. z Břeclavi, která je autorizovaný prodejce značky HONDA, přichází s novým modelem motocyklu z řady CRF 1000 L Africa Twin, který je vhodný jak do terénu, tak na asfalt.


Motorka Honda pro jízdu v terénu i na silnici, modely Adventure Břeclav
Autorizovaný prodejce HONDA v Břeclavi - společnost MOTOMO, s.r.o. - přichází s novým modelem motocyklu z řady CRF 1000 L Africa Twin, který Vám zaručí pohodlnou jízdu jak na asfaltu, tak v terénu.

Motocykl je vybaven čtyřtaktním řadovým dvouválcem o objemu 1000 ccm, který Vás nezradí ani na dlouhých a náročných cestách. Řadit budete lehce díky šestistupňové převodovce, která je vybavena antihoppingovou spojkou. Bezpečnost jízdy Vám zaručí výkonný brzdový systém ABS, který je opatřen volitelnou funkcí pro adrenalinové jezdce. Ta také pomocí snímačů detekuje případné poruchy a motocykl v případě potřeby zastaví, tak aby nedošlo ke smyku.

Lehká ocelová konstrukce je pevná do terénu, ale zaručuje i hbitou jízdu po silnici. Výhodou je i polohovatelné sedalo, které si můžete nastavit od 870 mm do 850 mm a užít si tak komfort jízdy.

Nenechte si ani Vy ujít zážitek z jízdy, který Vám poskytne nový model Africa Twin, který seženete u autorizovaného prodejce MOTOMO, s.r.o. v Břeclavi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej, záruční a pozáruční servis motorek, motocyklů a skútrů HONDA

Prodej, záruční a pozáruční servis motorek, motocyklů a skútrů HONDA
Nový motocykl nebo skútr značky HONDA pořídíte v autorizované moto prodejně firmy MOTOMO s.r.o. v Břeclavi. Postaráme se o záruční a pozáruční servis motorek a skútrů HONDA.

Zahradní technika a zahradní stoje značky Honda - prodej a servis

Zahradní technika a zahradní stoje značky Honda - prodej a servis
Autorizovaným prodejcem a servisem zahradní techniky a zahradních strojů značky Honda je firma MOTOMO, s.r.o. v Břeclavi.
PODSTRÁNKY

Prodej motocyklů a příslušenství Honda

Prodej motocyklů a příslušenství Honda
Nové motocykly, čtyřkolky a elektrické skútry Honda od firmy MOTOMO v Břeclavi
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MOTOMO, s.r.o. Prodej motorek a příslušenství HONDA
WEBOVÁ STRÁNKA
MOTOMO, s.r.o.
hondabreclav.cz
Adresa

Adresa

Lidická 5
Břeclav 690 02

honda@motomo.cz
+420 519 322 046


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha