Microsite byla vložena dne:11.09.2017
ID microsite: 103378, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

Základní škola Přistoupim, okres Kolín

Základní škola pro 1. stupeň s řadou volnočasových aktivit, Přistoupim v okrese Kolín

Základní škola Přistoupim v okrese Kolín zajišťuje vzdělání 1. stupeň s řadou volnočasových aktivit. Provozujeme školní jídelnu, školní družinu a pořádáme výlety, školy v přírodě.

Základní škola v obci Přistoupim v okrese KolínZákladní škola v obci Přistoupim, vyučování ve dvou malotřídkách, zájmové krožkyZákladní škola v obci Přistoupim, volnočasové aktivity, výlety, divadla, dopravní hřiště

Základní škola v obci Přistoupim v okrese Kolín, poskytuje vzdělání prvního stupně. Vyučování probíhá ve dvou malotřídkách s žáky 1 - 5 třídy. Žáci mohou navštěvovat řadu zájmových kroužků jako například plavání, florbal, angličtinu, máme rádi logiku, keramiku či čtenářský kroužek. Před i po vyučování je pro děti otevřena školní družina, kde tráví volný čas hrami, v tělocvičně nebo venku. Součásti školy je jídelna, kde jsou dováženy obědy ze SOŠ Liblice. Organizujeme řadu akcí jako školy v přírodě, návštěvy divadelního přestavení, dopravního hřiště, výlety, karneval, čarodějnické a čertovské rejdění.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY