Celní deklarace - poradenství a zprostředkování obchodů v oblasti celní

Firma ComCD-celní deklarace s.r.o. v Novém Jičíně vám zajistí poradenství a zprostředkování obchodů v oblasti celní. Postaráme se o celní záležitostí např. vyplňování dokladů.


Celní deklarace - poradenství a zprostředkování obchodů v oblasti
Pro poradenství a zprostředkování obchodů v oblasti celní se obraťte na firmu ComCD-celní deklarace s.r.o. v Novém Jičíně. Navštívit nás můžete od pondělí do pátku a to v čase od 7.00 do 15.00 hodin.

Co vám zajistíme? V rámci služeb se postaráme o celní záležitosti, poradenství a zprostředkování obchodů v oblasti celní, vyplňování dokladů (JSD, VDD, T1/NCTS/, CMR, CARNET TIR, EUR.1).

Dále o vedení evidence INTRASTAT (statistické hlášení v EU o vnitrounijním obchodu), evidenci jednotlivých operací, měsíční výkazy a hlášení zasílané elektronicky.

Záruky v zastoupení - CZECH International a.s. Havířov. Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonních číslech 602 580 048 nebo 606 717 217.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Poradenství a pomoc při vyplňování a vedení evidence INTRASTAT

Poradenství a pomoc při vyplňování a vedení evidence INTRASTAT
Pomoc při vyplňování a vedení evidence INTRASTAT Vám na Ostravsku, Novojičínsku a v okolí Mošnova poskytne firma Com-CD-celní deklarace s.r.o.

Celní deklarace – vyplňování dokladů JSD,VDD včetně vyřízení formalit

Celní deklarace – vyplňování dokladů JSD,VDD včetně vyřízení formalit
Pokud potřebujete zajistit služby v oblasti celní deklarace, tak se obraťte na firmu ComCD-celní deklarace s.r.o., která vám vyřídí veškeré potřebné celní formality včetně vyplnění dokladů JSD a VDD.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ComCD-celní deklarace s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ComCD-celní deklarace s.r.o.
www.comcd.cz
Adresa

Adresa

Obchodně podnikatelský areál 314/52
Mošnov 742 51

comcd@comcd.cz
+420 556 706 266


Najdete nás také zde:

ARES
captcha