Celní deklarace – vyplňování dokladů JSD,VDD včetně vyřízení formalit

Pokud potřebujete zajistit služby v oblasti celní deklarace, tak se obraťte na firmu ComCD-celní deklarace s.r.o., která vám vyřídí veškeré potřebné celní formality včetně vyplnění dokladů JSD a VDD.


vyplňování dokladů JSD, VDD Nový Jičín
Poradenství a zprostředkování obchodů v celní oblasti zajišťuje firma COMCD - celní deklarace s.r.o. Naše celní oddělení se zaměřuje na zastupování v celních řízeních, vystavení celních dokladů a ručení celních dluhů.

Pro pohyb zboží mezi členskými státy EU navíc zařídíme zpracování a vedení měsíčních výkazů INTRASTAT (statistické hlášení v EU o vnitrounijním obchodu, evidence jednotlivých operací, měsíční výkazy).

Vyplňujeme doklady JSD (jednotný správní doklad), VDD (vývozní daňový doklad), T1 (společný tranzitní doklad), CMR (mezinárodní přepravní list pro automobilovou dopravu), CARNET TIR a EUR.1 (certifikát původu).

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Díky našim dlouholetým zkušenostem vám rádi poskytneme odborné celní poradenství.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Celní deklarace - poradenství a zprostředkování obchodů v oblasti celní

Celní deklarace - poradenství a zprostředkování obchodů v oblasti celní
Firma ComCD-celní deklarace s.r.o. v Novém Jičíně vám zajistí poradenství a zprostředkování obchodů v oblasti celní. Postaráme se o celní záležitostí např. vyplňování dokladů.

Poradenství a pomoc při vyplňování a vedení evidence INTRASTAT

Poradenství a pomoc při vyplňování a vedení evidence INTRASTAT
Pomoc při vyplňování a vedení evidence INTRASTAT Vám na Ostravsku, Novojičínsku a v okolí Mošnova poskytne firma Com-CD-celní deklarace s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ComCD-celní deklarace s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ComCD-celní deklarace s.r.o.
www.comcd.cz
Adresa

Adresa

Obchodně podnikatelský areál 314/52
Mošnov 742 51

comcd@comcd.cz
+420 556 706 266


Najdete nás také zde:

ARES
captcha