Microsite byla vložena dne:12.01.2016
ID microsite: 51620, počet zhlédnutí:  37
Zadavatelem microsite je firma

Jan Janoušek Krby, kachlová kamna Pňovice

Stavba atypických kachlových kamen, včetně zaměření a 3D návrhů od Kamnářství Janoušek

Kamnářství Janoušek projekt ve 3D návrhu

Krby na zakázku, historická kamna nebo sporáky na míru Vám zrealizujeme v co možná nejkratším termínu. Součástí naší práce je zaměření, vytvoření projektu a 3D návrhu na počítači v programu ArCon. Kamnářství Janoušek Pňovice vychází ze zkušeností svých předků, kamnářů.

Při výstavbě atypických kachlových kamen či krbu je důležitý jeho návrh. Před realizací nejprve zjišťujeme prostorové dispozice dané místnosti a upřesníme si požadavky se zákazníkem. Pro lepší představivost vytváříme návrhy krbů nebo kamen ve 3D projektu v programu ArCon.Výsledný projekt konzultujeme s klientem a předkládáme ho k odsouhlasení.
Samozřejmostí realizace je kompletní dodávka materiálů, v nabídce máme široký sortiment kachel a glazur. Kamnářství Janoušek Vám navrhne a postaví krb nebo kamna přesně pro Vás.
Naše firma je členem Cechu kamnářů ČR a působíme převážně v okolí Šumavy a jihozápadních Čech. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme naše profesionální služby.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Tradiční kachlová kamna a krby na zakázku včetně historických replik

Tradiční kachlová kamna a krby na zakázku včetně historických replik

Stavby atypických kachlových kamen, sporáků a krbů, včetně zaměření a projektu ve 3D s kompletní dodávkou materiálu zajistí firma Kamnářství Janoušek - člen Cechu kamnářů ČR.

Jan Janoušek Krby, kachlová kamna Pňovice