Microsite byla vložena dne:25.11.2015
ID microsite: 49383, počet zhlédnutí:  56
Zadavatelem microsite je firma

T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.

Teplárenství i emise máme v malíčku - T-PROJECT GROUP Brno

Specialista v oboru energetiky a teplárenství? To je společnost T-PROJECT GROUP Brno. Pro české i zahraniční firmy navrhujeme moderní řešení, která zlepšují provozní podmínky tepelných zdrojů a pomohou ušetřit za energie. Víme také, jak účinně snížit emise, a to díky modernímu systému Denox. Pokud i vás zajímá, co můžete v oblasti teplárenství ve své firmě zlepšit, neváhejte a obraťte se na nás.

V oboru energetiky a teplárenství se společnost T-PROJECT GROUP pohybuje již několik let. Všem zákazníkům jsme tak schopni nabídnout komplexní služby v oblasti teplárenství. Nabízíme nízkoemisní spalovací systémy, výměníky využívající odpadní teplo, zařízení pro distribuci popílku i služby v oblasti hospodářství biomasy.

Specializujeme se ale i na parní kotle a kotelní jednotky na spalování fosilních paliv. To vše vám navrhneme na klíč a přesně dle vašich potřeb. Postaráme se pak nejen o realizaci projektu, ale zajistíme i případnou modernizaci systému nebo potřebné opravy, a to v záruční době i po ní.

Dalším naším oborem je snižování emisí. Víme totiž, že emise podléhají v oblasti teplárenství a energetiky přísným normám. Díky modernímu systému na snižování emisí Denox zajistíme nejen to, aby vaše firma splňovala předepsané zákony, ale i to, aby vaše energetické systémy byly šetrné k životnímu prostředí.

Postaráme se o:

- Stanovení rozsahu opatření snižujících obsah NOx ve spalinách na limity emisí, předepsané provozovatelům energetických zařízení od 1.1.2016
- Návrhy aplikací snižující obsah NOx ve spalinách
- Instalace primárních opatření na kotlech
- Návrh a aplikaci sekundárních opatření na kotlech
- Modifikace systému regulace kotlů pro nový spalovací systém
- Seřízení spalování a provozu kotlů

Hledáte i vy spolehlivého partnera v oblasti teplárenství? Spolehněte se na T-PROJECT GROUP Brno. Poradíme vám, jak na emise i jak ušetřit energie za vytápění.

teplárenství Brnonízkoemisní spalovací systémyT-PROJECT GROUP, spol. s r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Dodávky parních a horkovodních kotlů, topeniště s prvky fluidní techniky, rekonstrukce

Dodávky parních a horkovodních kotlů, topeniště s prvky fluidní ...

Dodávky parních a horkovodních kotlů, topeniště kotle s prvky fluidní techniky, pro spalování různých druhů paliv, rekonstrukce od firmy T-PROJECT GROUP, spol. s r.o. v Brně.

T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.
Dodávka moderních systémů snižování emisí - rekonstrukce a dodávky kotlů

Dodávka moderních systémů snižování emisí - rekonstrukce a dodávky kotlů

Dodávka moderních systémů snižování emisí - rekonstrukce a dodávky kotlů, nízkoemisní spalovací systémy, výměníky odpadního tepla má zaměření firma T-PROJECT GROUP, spol. s r.o. z Brna.

T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.
Nízkoemisní spalovací systémy, uhelné hořáky, dodávka

Nízkoemisní spalovací systémy, uhelné hořáky, dodávka

Nízkoemisní spalovací systémy, uhelné hořáky, spalování uhelného prášku, dodávku těchto moderních systémů poskytuje firma T-PROJECT GROUP, spol. s r.o. v Brně.

T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.
Denox - stanovení rozsahu opatření snižujících obsah NOx ve spalinách na limity emisí

Denox - stanovení rozsahu opatření snižujících obsah NOx ve spalinách ...

Denox - stanovení rozsahu opatření snižující obsah NOx ve spalinách na limity emisí předepsané provozovatelům energetických zařízení tyto služby nabízí firma T-PROJECT GROUP, spol. s r.o. v Brně.

T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.
Denox, snižování emisí, teplárenství|Brno

Denox, snižování emisí, teplárenství|Brno

Hledáte firmu, která se zabývá službami v oblasti energetiky a teplárenství? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost T-PROJECT GROUP, spol. s r.o., působí v Brně, a zabývá se službami energetiky a teplárenství. Snižování emisí aplikací DENOX, nízkoemisními spalovací systémy, ...

T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.
Energetika, teplárenství Brno

Energetika, teplárenství Brno

Společnost T-PROJECT GROUP, spol. s r.o., se sídlem v Brně nabízí -dodávky na klíč, rekonstrukce, modernizace, projekty, realizace, modifikace, servis i pozáruční. Firma se zabývá energetikou a teplárenstvím. Dodávky směřujeme na tuzemské i zahraniční klienty. Máme vlastní know-how v oblasti ...

T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.