Revize, opravy a údržba rozvoden, trafostanic, vrchních i kabelových elektrických rozvodů, elektromontáže, elektrická zařízení

Společnost ELPRO - DELICIA, a.s. je spolehlivým partnerem pro projektování, výstavbu, opravy, údržbu a provoz elektrických zařízení.


Spolehlivý partner při projektování, výstavbě, opravách, údržbě a provozování elektrických zařízení
Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše elektrické zařízení, pak je ELPRO-DELICIA, a.s. ta pravá volba pro vás.

ELPRO-DELICIA, a.s. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti elektromontáží, revizí, oprav a údržby rozvoden, trafostanic, vrchních i kabelových elektrických rozvodů v napěťové hladině 0, 4 až 110 kV.

ELPRO-DELICIA, a.s. je také držitelem licence na distribuci elektřiny a provozovatelem lokálních distribučních soustav ve Stráži pod Ralskem a v Hořovicích. ELPRO-DELICIA, a.s. nabízí komplexní služby od projektování, přes montáž, až po servis a dodávku elektřiny.

ELPRO-DELICIA, a.s. je členem Okresní hospodářské komory v Příbrami a spolupracuje s renomovanými dodavateli a odborníky.

ELPRO-DELICIA, a.s. je zárukou kvality, bezpečnosti a spokojenosti zákazníků. Neváhejte a kontaktujte ELPRO-DELICIA, a.s. telefonicky nebo e-mailem.

ELPRO-DELICIA, a.s. - váš profesionální partner pro elektrické zařízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Distribuce a dodávka elektrické energie, elektromontážní práce

Distribuce a dodávka elektrické energie, elektromontážní práce
Distribuce elektrické energie, dodávka elektřiny, elektromontážní práce, projekci, opravy, servis, revize elektrozařízení realizuje společnost ELPRO - DELICIA, a.s.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELPRO - DELICIA, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPRO - DELICIA, a.s.
www.elpro-delicia.cz
Adresa

Adresa

Strakonická 174
Příbram V – Zdaboř 261 01

info@elpro-delicia.cz
+420 318 429 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha