Microsite byla vložena dne:09.10.2015
ID microsite: 47556, počet zhlédnutí:  54

Správa nemovitostí - služba, která vám ušetří spoustu práce i starostí

Správa nemovitostí s sebou nese spoustu práce a mnohdy i problémů a starostí. S tím si však nemusíte lámat hlavu - v naší společnosti A.K.F. Správa nemovitostí vše zařídíme za vás a vám tak odpadnou veškeré starosti spojené s vaší nemovitostí.

Správa nemovitostí je oblast, ve které máme dlouholeté zkušenosti. Když si tuto u nás službu Správa nemovitostí objednáte, vypracujeme vám studii nemovitosti, zajistíme stavební dokumentaci, stavební povolení i vlastní výstavbu.

Správa nemovitostí je služba, kterou poskytujeme jak pro společenství vlastníků jednotek a družstva, tak o pro fyzické osoby a společnosti s ručením omezeným či akciové společnosti.

Spolupracujeme se zavedenými staveními firmami, takže vám můžeme bez problému zajistit komplexní servis. Využíváme také spolupráce s realitním makléřem, stavebním technikem či právním poradcem. V rámci naší služby Správa nemovitostí je k dispozici také technik, který zajišťuje provozní údržbu a řešení případných problémů a účetní, která má na starost finanční stránku nemovitosti.

Naším cílem je vaše maximální spokojenost, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmikoliv požadavky. Uděláme vše pro to, aby bylo o vaši nemovitost dobře postaráno, ať už jde o malý byt či velkou luxusní vilu nebo sídlo společnosti.

Správa nemovitostí:

- studie o nemovitosti
- vypracování stavební dokumentace a povolení
- výstavba
- správa hotové budovy
- spolupráce s renomovanými stavebními společnostmi, realitním makléřem i právníkem
- řešení případných oprav a rekonstrukcí

Správa nemovitostí je naše oblastKontaktujte A.K.F správu nemovitostíO vaše nemovitosti se dobře postarámePracujeme pro vaši maximální spokojenost

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pronájem nemovitostí v Praze – kvalitní investorská činnost

Pronájem nemovitostí v Praze – kvalitní investorská činnost

Pronajímáme nemovitosti a odvádíme tak kvalitní investorskou činnost, díky které získáte pohodlné bydlení v Praze. Za léta praxe jsme si vybudovali velmi dobré renomé u vlastníků nemovitostí a získali jsme mnoho zkušeností a konexí. Majitelům budov zajistíme pronájem jejich prostorů pro další ...

A.K.F. Správa nemovitostí a.s. Investiční činnost v nemovitostech Praha
Správa nemovitostí, jejich prodej a pronájem – Praha

Správa nemovitostí, jejich prodej a pronájem – Praha

Sháníte specialistu z oblasti správa nemovitostí, prodej nemovitostí nebo „jen“ pro pronájem nemovitostí? Do celé řady činností spojené se správou nemovitostí a realitami obecně není radno pouštět se na vlastní pěst. Protože máme sami dlouholeté zkušenosti v oboru, nabízíme vám ucelené portfolio ...

A.K.F. Správa nemovitostí a.s. Investiční činnost v nemovitostech Praha
Správa nemovitostí Praha 3

Správa nemovitostí Praha 3

Společnost A.K.F. Správa nemovitostí s.r.o. zajištuje: - správu nemovitostí - vedení účetnictví ekonomického a technického servisu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.

A.K.F. Správa nemovitostí a.s. Investiční činnost v nemovitostech Praha