Microsite byla topována dne:01.07.2016
ID microsite: 44575, počet zhlédnutí:  63

Prodej firem výhodně díky speciální metodě - odlišná koncepce, „myslíme a děláme věci jinak“.

Zvažujete prodej firmy, ale nevíte, zda by pro vás byl výhodný? Obraťte se na společnost BCMS Corporate ČR.

Prodej firem je naším oborem již od roku 1990. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a speciální pětietapové metodě prodeje pro vás tak najdeme ideálního kupce. Díky nám tak nebudete na prodeji firmy tratit, naopak - zajistíme vám tu nejvýhodnější nabídku.

Prodej firem ve společnosti BCMS Corporate ČR vychází z jednoduché myšlenky. Věříme totiž, že každá firma, bez ohledu na její velikost, zaměření a aktuální situaci, má svůj potenciál, jen je potřeba najít toho správného kupce, který ví, jak ho využít. A přesně to v naší společnosti děláme.

Víme, že prodej firem je náročný a dlouhodobý proces. Nesnažíme se nabídnout vám první možnost, ale oslovujeme stovky potenciálních kupců a vybíráme pro vás ty nejvhodnější.

Jak u nás tedy prodej firem probíhá? Je založen na pěti fázích, během kterých nejen skvěle poznáme vaši firmu a požadavky, ale také aktuální situaci na trhu a potenciální kupce. Prodej firem u nás tedy zahrnuje:

- vytvoření profilu prodávané firmy, analýzu trhu a dodavatelů, tvorbu dokumentace
- vyhledání cca 150 – 250 potenciálních kupců, pro které by byl nákup nabízené firmy dlouhodobou strategickou výhodou
- telefonické oslovení jednotlivých zájemců
- osobní jednání s kupci jménem klienta
- předložení cenových nabídek ke koupi prodávané firmy

Zaujala vás nabídka naší firmy a chcete se dozvědět víc o tom, co prodej firem obnáší? Máte hned několik možností. Využít můžete bezplatné konzultace, kde vám naši zkušení pracovníci odpoví na všechny dotazy. Nabízíme ale také odborné semináře pro všechny, kteří chtějí zjistit, jak výhodně prodat svoji firmu.

Svěřte prodej firmy skutečným odborníkům ze společnosti BCMS Corporate ČR. Průměrné dosažené prodejní ceny firem jsou díky naší propracované metodě až o 40% vyšší než ceny stanovené běžnými účetními metodami. Prodej firmy s námi se vám tak skutečně vyplatí.

Prodej firem výhodně díky speciální metodě

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Prodej firmy za její maximální cenu, hodnotu - Metoda BCMS – Pěti etapový proces

Prodej firmy za její maximální cenu, hodnotu - Metoda BCMS – Pěti ...

Jak prodat firmu za maximální cenu? Společnost BCMS Corporate Ltd. během let vyvinula účinný postup shánění a vybírání správných kupců pro své klienty, kteří hodlají svou firmu odprodat.

BCMS Corporate ČR, s.r.o. Zprostředkování prodeje firem
Prodej Vaší firmy za nejvyšší cenu – BCMS Corporate ČR, s.r.o.

Prodej Vaší firmy za nejvyšší cenu – BCMS Corporate ČR, s.r.o.

Základem našeho úspěchu je možnost výběru z několika nabídek potenciálních kupujících a také práce s více než 150 miliony firem v databázích, které máme k dispozici. To je první krok k úspěchu.

BCMS Corporate ČR, s.r.o. Zprostředkování prodeje firem
Prodej podniku či firmy za nejvyšší cenu - bezplatné konzultace zaměřené na ocenění vašeho podniku

Prodej podniku či firmy za nejvyšší cenu - bezplatné konzultace ...

Hledáte pomoc s prodejem nebo koupí firmy? Obraťte se na nás! Prodej podniků a firem je jedním z hlavních předmětů činnosti společnosti BCMS Corporate ČR, s.r.o.

BCMS Corporate ČR, s.r.o. Zprostředkování prodeje firem