Zadavatelem microsite je firma Knauf AMF s r.o. Podhledové systémy Praha


Podhledové ostrůvky Knauf AMF - okamžité a elegantní řešení při nevhodné akustice

Obtěžuje Vás nadměrný hluk či nepříjemná akustika v hale, recepci, jídelně či kancelářských prostorách? Jednoduché a rychlé řešení představují podhledové ostrůvky společnosti Knauf AMF s.r.o. z Prahy.Nadměrný hluk či nevhodná akustika mohou velmi negativně ovlivnit pohodovou atmosféru v halách, recepcích, restauracích, či velkých moderních kancelářských prostorách. Velmi rychlým a efektivním řešením jsou v tomto případě podhledové ostrůvky Knauf AMF, které nabízí společnost Knauf AMF, s.r.o. Praha.

Jejich předností je rychlá a jednoduchá instalace a elegantní vzhled, který se okamžitě stane designovým prvkem místnosti, záleží jen na fantazii architekta.

Podhledové ostrůvky jsou v nabídce v několika variantách, jak s přiznaným hliníkovým rámem, tak i bez něho. Zvláštního efektu je možné docílit pomocí aranže konkávních a konvexních podhledových ostrůvků.

Zlepšete akustiku místností instalací podhledových ostrůvků od Knauf AMF s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Systémová řešení stropních podhledů Knauf AMF Praha – funkční a estetické stropy

Systémová řešení stropních podhledů Knauf AMF Praha – funkční a estetické stropy

Funkční a estetická systémová řešení stropních podhledů do jakéhokoliv prostoru přináší společnost Knauf AMF, s.r.o. se sídlem v Praze.


Požární ochrana Praha - odpovědnost za lidské životy i majetek

Požární ochrana Praha - odpovědnost za lidské životy i majetek

Výroba protipožárních podhledových systémů pro ochranu životů i majetku a minimalizaci škod způsobených požárem – společnost Knauf AMF, s.r.o. Praha.
>
>